Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی Notmycar همان نسخه‌ی ماشینی Playerunknown’s Battlegrounds است

0

بازی Notmycar یک بازی ماشینی بتل رویال است که در آن به جای این که شما نقش یک کاراکتر اسلحه به دست را داشته باشید، نقش ماشینی را ایفا می‌کنید که به سلاح‌های گرم مجهز است. این بازی شباهت‌هایی با Twisted Metal دارد و تفاوت آن‌ها در این است که تمامی ماشین‌ها در ابتدای مسابقه از یک هواپیما روی زمین فرود می‌آیند و محیط مسابقه‌ای که قابل استفاده است به مرور کمتر و کمتر می‌شود تا این که تنها یک نفر باقی بماند و این بازیکن، به عنوان برنده‌ی مسابقه انتخاب می‌شود.

در وبسایت رسمی این بازی به نکاتی در مورد بازی‌های بتل رویال اشاره شده‌ است که امتحان خود را پس داده‌اند. از این نکات می‌توان به فرود در یک میدان نبرد بزرگ، انتخاب کردن یک نقطه‌ی مشخص برای شروع بازی و لوت کردن اسلحه‌های جدید اشاره کرد. در توضیحات رسمی این بازی گفته شده است که شما خواهید توانست از طریق بسته‌های که در سرتاسر جزیره پراکنده شده‌اند، سلاح‌های مختلفی به دست بیاورید.

همچنین می‌توانید با بازی کردن امتیازاتی به دست بیاورید که قادر خواهید بود با استفاده از آن‌ها ماشین خود را شخصی‌سازی کنید و برای مثال رنگ آن‌را تغییر دهید، سپر جدید برای آن به کار بکیرید و یا پرچم روی آن نصب کنید.

اگر شما نیز با باور کردن ایده‌ی کلی این بازی مشکل دارید باید بدانید که تنها نیستید اما این بازی یک اکانت رسمی توییتر نیز دارد که در آن قسمت‌های کوتاهی از گیم‌پلی بازی به نمایش گذاشته شده است.

جزئیات بیشتر این بازی مانند تعداد بازیکنان و بسیاری نکات دیگر هنوز اعلام نشده‌اند. تریلر رسمی‌ای از این بازی منتشر نشده است اما چند اسکرین‌شات از آن موجود است.

در یکی از این اسکرین‌شات‌ها خودرویی پشت فنس‌ها مخفی شده است تا بتواند از پشت به خودرویی دیگر حمله کند. تاصویر منتشر‌شده از این بازی را از زیر تماشا کنید.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.