Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: اولین تریلر فصل دوم سریال Westworld منتشر شد

فصل اول سریال Westworld با غافلگیری‌ها و سوالات بی‌پاسخ بسیاری پایان یافته بود و اکنون اولین تریلر فصل دوم سریال Westworld به صورت رسمی منتشر شده است. در این تریلر شخصیت‌های برنارد لو (جفری رایت)، میو میلی (تندی نیوتن) و دلورس آبرناتی (اوان ریچل وود) به چشم می‌خورند. همچنین در این تریلر یک میزبان ترسناک جدید نیز به صورت گذرا دیده می‌شود. برای مطالعه‌ی برسی اختصاصی گیم‌نیوز از فصل اول این سریال به این مطلب مراجعه کنید.

آغاز این تریلر به شکل یک تبلیغ است و صدای دلورس شنیده می‌شود که می‌گوید: «ما این دنیا را با هم ساختیم… این دنیایی که در آن رویاها به حقیقت می پیوندند. پس از این به سرعت فضای تریلر اریک‌تر می‌شود و به آنچه که دردفاتر شرکت دلوس می‌گذرد پرداخته می‌شود. میزبان‌ها از آن چه که در فصل اول سریال Westworld متوجه شده بودند به هیچ عنوان خوشحال نیستند. دلورس ادامه می‌دهد: «می‌توانیم به {دنیا را} به آتش بکشیم. از خاکسترهای آن دنیای جدیدی بسازیم. دنیای خودمان را.»

فصل اول سریال وست‌ورلد مانند پازل یا معمایی بود که مرتبا پرورش می‌یافت و پیچیده‌تر از قبل می‌شد. این سریال با استفاده از چند تایملاین برای روایت داستان این پارک تفریحی و فریب دادن مخاطب کاری کرده بود که برای مخاطب نیز همانند میزبان‌ها در سریال این سوال به وجود بیاید که این واقعیت است یا خیر. پیش‌تر در گیم‌نیوز مطلب در رابطه با توضیح تایملاین سریال وست‌رولد متنشر کرده بودیم که در آن به بسیاری از ابهامات فصل اول پاسخ داده می‌شد.

معلوم نیست که فصل جدید این سریال همان شیوه‌ی روایت غیرخطی را به کار بگیرد یا خیر، اما با توجه به نحوه‌ی پایان یافتن فصل سول سریال، سازندگان آن یعنی جاناتان نولان و لیسا جوی دستشان باز است تا به  قسمت‌های دیگری از دنیای وست‌ورلد بپردازند و خلاقیت‌های خود را به نمایش بگذارند.

بر اساس گزارش اینترتینمنت ویکلی ممکن است تمامی تصاویر به کار رفته در اولین تریلر فصل دوم سریال Westworld در سریال وجود نداشته باشد. این تریلر که به عنوان اولین تبلیغ اچ‌بی‌او در Super Bowl طی 20 سال گذشته محسوب می‌شود را جاناتان نولان کارگردانی کرده بود و برخی از تصاویر به‌ کار رفته در آن مختص به این تریلر فیلم‌برداری شده بودند. فصل دوم سریال HBO در تاریخ 22 آوریل یعنی 2 اردیبهشت سال 1397 پخش خواهد شد.

منبع The Verge
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.