Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تریلر رسمی فیلم Mission Impossible: Fallout با بازی تام کروز

شرکت پارامونت اولین تریلر رسمی فیلم Mission Impossible: Fallout را منتشر کرد که در آن صحنه‌های بیشتری از بدل‌کاری‌های خطرناک و هیجان‌انگیز تام کروز دیده می‌شود. در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید.

فیلم Mission Impossible: Fallout توسط کارگردان فیلم‌های Mission Impossible: Rogue Nation و Jack Reacher یعنی کریستوفر مک‌کواری کارگردانی شده است و درواقع ششمین عنوان از این فرنچایز محسوب می‌شود. آغاز این تریلر در موقعیتی رخ می‌دهد که به نظر می‌رسد یکی از ماموریت‌های ایتان هانت به فاجعه ختم شده و مقداری پلوتونیوم دزدیده شده است. آگوست واکر (با بازی هنری کاویل) می‌گوید که بارها توسط دولت خود او به آن خیانت شده است و می‌پرسد کی می‌خواهند بی‌خیال شوند. سپس تریلر با صحنه‌های تعیب توسط موتورسیکلت، مبارزات تن به بتن، تیراندازی و یک تعقیب و گریز هیجان‌انگیز با هلیکوپتر ادامه پیدا می‌کند.

فیلم Mission Impossible: Fallout در تاریخ 27 جولای 2018 یعنی 5 مرداد سال 1397 منتشر خواهد شد.

منبع The Verge
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.