Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تریلر جدید Jurassic World: Fallen Kingdom منتشر شد

سه سال پیش فرنچایز استیون اسپیلبرگ با فیلم Jurassic World احیاء شد و هم‌اکنون تریلر جدید Jurassic World: Fallen Kingdom یعنی دنباله‌ی فیلم قبلی این فرنچایز نیز منتشر شده است. در این تریلر جدید، پایه و اساس روی تریلر قبلی منتشر شده از این فیلم در سال گذشته قرار گرفته شده است و داستان کلی آن این است که جزیره‌ای که پارک ژوراسیک در آن ساخته شده در خطر است و شخصیت‌های کریس پرت و برایس دالاس هاوارد مجددا برای جلوگیری کردن از انقراض دایناسورها به کار گرفته شده‌اند.

به نظر می‌رسد که فیلم Jurassic World قرار است دنباله‌ای دیوانه‌وارتری از این باشد که سعی کند همان رویه‌ی ساخت یک پارک تفریحی با دایناسور ها را اجرا کند و از پیامد‌های آن متعجب شود. جزئیات داستانی Fallen Kingdom را از اینجا بررسی کنید.

اولین فیلم دنیای ژوراسیک را کالین ترورو کارگردانی کرده بود و در نهایت توانست که بیش از یک میلیارد و ششصد و هفتاد میلیون دلار در سطح جهانی روش داشته باشد و توانست بازگشت بسیار با شکوهی را برای این فرنچایز پس از 14 سال رقم بزند. فیلم‌نامه‌ی این فیلم جدید باز هم توسط ترورو و درک کانولی نوشته شده است اما این باز جی ای بایونا کارگردانی آن را بر عهده خواهد داشت. این کارگردان خوش‌سبک، پیش‌تر کارهای نظیر the Orphanage و A Monster Calls را کارگردانی کرده بود. با این که دنیای ژوراسیک تلاش کرده بود که نزدیک به فرمول استوین اسپیلبرگ برای این فرنچایز عمل کند، اما به نظر می‌رسد که با ملحق شدن بایونا به تیم سازندگان فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom، باید انتظار فضایی بسیار تاریک‌تر از گذشته باشده باشید و به توجه به تصاویر نشان داده شده در تریلر جدید این فیلم و صحنه‌های کابوس‌مانند به نمایش درآمده در آن، به نظر می‌رسد که همین‌ اتفاق هم افتاده باشد.

فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom قرار است تا در تاریخ 22 ژوئن یا به عبارتی 22 خرداد سال 1397 اکران شود.

 

منبع The Verge
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.