Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

حالت جدید گیم پلاس بازی Assassin’s Creed Origins هم‌اکنون در دسترس است

0

حالت بازی Discovery Tour در بازی Assassin’s Creed Origins تنها چیز جدید این بازی نیست. بازیکنان کهنه‌کاری که به دنبال تجربه‌ای جدید از این بازی هستند می‌توانند حالت جدید گیم پلاس بازی Assassin’s Creed Origins را تجربه کنند. این حالت جدید امروز به نسخه‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی بازی Assassin’s Creed Origins اضافه شده است.

برای مراجعه به مطلب بررسی اختصاصی موسیقی متن بازی Assassin’s Creed Origins روی این لینک کلیک کنید.

زمانی ک بخش اصلی داستانی بازی را به پایان برسانید، می‌‌توانید یک NG+ بسازید و تمامی پیشرفت‌های خود روی شخصیتتان را ذخیره کنید. موارد ذخیره شده شامل چیز‌هایی مثل سلاح‌ها، لباس‌ها، توانایی‌ها، میزان تجربه، آیتم‌هایی که درون کیفتان هستند (مثل مواد اولیه و ابزار‌ها) و سطح شخصیت‌ شما خواهند شد.

البته برخی چیز‌ها قابل انتقال نخواهند بود که از میان آن‌ها می‌توان به تمامی نقشه‌ها و نواحی اکتشافی، وضعیت رقابتی کوئست‌ها و سطح دید سنو (Senu) اشاره کرد. فعالیت‌هایی که به پیشرفت شما در بازی بستگی دارند نیز از اول حساب خواهند شد و به این ترتیب مواردی مانند Trials of the Gods و Hippodrome نیز تا زمانی که آن‌ها را در روند گیم‌پلی معمولی بازی آزاد نکنید در دسترس نخواهند بود.

علاوه بر این متوجه خواهید شد که تجربه‌ی بازی نسبت به بخش داستانی قبلی یک مرحله دشوار‌تر خواهد بود و به این ترتیب سطح دشواری «آسان» به «معمولی» و «معمولی» به «دشوار» تغییر پیدا خواهند کرد. افزایش سطح خودکار دشمنان شما در حالت NG+ به صورت پیش‌فرض فعال است اما می‌توانید به صورت دستی آن‌ را غیرفعال کنید.

گفته شده است که در صورت اتمام نسخه‌ی NG+ بازی، پاداش ویژه‌ی برای شما در نظر گرفته می‌شود. اما یوبی‌سافت جزئیات بیشتری درباره‌ی این که این پاداش ویژه چیست در اختیار نگذاشته است.

برای مشاهده‌ی آرت‌ورک‌های بازی Assassin’s Creed Origins به این مطلب مراجعه کنید.

دومین و آخرین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی Assassin’s Creed: Origins به نام «نفرین فراعنه» (The Curse of the Pharaohs) قرار است تا در ماه مارس برای تمامی پلتفرم‌هایی که بازی بر روی آن‌ها عرضه شده است منتشر شود. همچنین در تاریخ 27 فوریه یک به‌روزرسانی برای این بازی منتشر خواهد شد که شامل کوئست جدیدی به نام Lights Among the Dunes می‌شود و درواقع یک معرفی پیش از عرضه‌ی بسته‌ی گسترش‌دهنده عمل می‌کند.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.