Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

آموزش بازی Shadow of the Colossus: کشتن کلوسوس دهم

0

این بار با دهمین مطلب در مبحث آموزش بازی Shadow of the Colossus در خدمت شما هستیم و می‌خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه از پس دهمین کلوسوس این بازی بربیایید.

برای بررسی مطالب پیشین در زمینه‌ی آموزش بازی Shadow of the Colossus می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

آموزش کشتن کلوسوس اول

آموزش کشتن کلوسوس دوم

آموزش کشتن کلوسوس سوم

آموزش کشتن کلوسوس چهارم

آموزش کشتن کلوسوس پنجم

آموزش کشتن کلوسوس ششم

آموزش کشتن کلوسوس هفتم

آموزش کشتن کلوسوس هشتم

آموزش کشتن کلوسوس نهم

 

این کلوسوس چابک و کشنده است و به همین دلیل برای شکست دادن او نیاز به حواس جمع دارید و همچنین می‌بایست به محض این که او خود را نشان دهد برای شکست دادنش برنامه داشته باشید. این کلوسوس شبیه به یک کرم خاکی عظیم‌الجثه است و با سرعت بسیار بالایی حرکت می‌کند. برای رویارویی با این کلوسوس نیاز دارید که از توانایی‌های اسب سواری خود به خوبی استفاده کنید.

مانند کلوسوس قبلی، این بار نیز باید از معبد خارج شده و به سمت شمال حرکت کنید و از روی پل سنگی رد شوید.

آموزش بازی Shadow of the Colossus

محل قرارگیری کلوسوس دهم: Mystery in the Sand

 

به محض این که از روی پل بور کردید به سمت غرب حرکت کنید. برای سهولیت در پیدا کردن مسیر می‌توانید لبه‌های پرتگاه را دنبال کنید تا زمانی که به یک دره با سنگ‌های نارنجی برسید.

آموزش بازی Shadow of the Colossus

به سمت چپ تغییر مسیر بدهید تا به یک معبد کوچک برسید. اگر لازم است بازی را ذخیره کنید و سپس وارد غار شوید. ورودی این غار مشخص است و مشکلی در پیدا کردن آن نخواهید داشت. برای ورود به این غار سوار بر اسب خود باشید و به سمت مرکز حرکت کنید که باریکه‌ای از نور از سقف روی زمین می‌تابد. این‌جاست که کلوسوس دهم، همان کرم خاکی عظیم‌الجثه را مشاهده خواهید کرد.

آموزش بازی Shadow of the Colossus

این کلوسوس مرگ‌آور است اما با حفظ کردن فاصله‌ی خود از او می‌توانید مقدار بسیار زیادی از آسیب ممکن جلوگیری کنید. تا زمانی که این کلوسوس زخمی نشده است سوار بر اسب بمانید و وارد شن‌ها نشوید. اگر از اسب خود پیاده شوید مطمئنا خواهید مرد.

اطراف غار در یک حلقه‌ی بزرگ سوار بر اسب بدوید. این غار به اندازه‌ی کافی برای این کار بزرگ است. این کلوسوس بالاخره شما را دنبال خواهد کرد و سرعتی مشابه سرعت شما خواهد داشت. اسب را وادار به حرکت کنید و کمان خود را بیرن بیاورید. زمانیی که این کلوسوس سر خود را بالاگرفت، تیری به سمت چشمان او پرتاب کنید. چشم‌های او هدف نسبا بزرگی هستند اما باید توجه داشته باشید که سر این کلوسوس بسیار تکان خواهد خورد. زمانی که تیر شما به چشم‌های کلوسوس بخورد، او از مسیرش منحرف شده و به دیوار برخورد می‌کند و گیج می‌شود.

آموزش بازی Shadow of the Colossus

در این هنگام شما باشد سوار او شوید و به یکی از دو نقطه ضعف او که قابل تشخیص دادن هستند حمله کنید. زمانی که جان کلوسوس به نصف رسید، برمی‌گردد موقعیت خود را درست می‌کند. به سرعت سوار اسب خود شوید و مجددا اطراف این غار حرکت کنید و پروسه‌ای را که در ابتدا طی کرده بودید تکرار کنید. با شکست دادن کلوسوس دهم تروفی Mystery in the Sand را به دست خواهید آورد.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.