Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

نحوه‌ی کنترل حالات بازی Fortnite هماهنگ خواهند شد

0

استودیو اپیک گیمز قصد دارد تا تغییراتی را در نحوه‌ی کنترل بازی Fortnite انجام دهد تا هماهنگی بیشتری داشته باشند. حالات Save the World و Battle Royale از بازی Fortnite دارای شیوه‌های کنترل متفاوتی هستند و بسیاری از بازیکنان این دو حالت، دشواری‌های خاص خود را هنگان تغییر استفاده از این دو حالت تجربه می‌کنند.

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری راجع به بازی Fortnite داشته باشید، می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

کارگردان بازی فورت‌نایت، درن ساگ، در مصاحبه‌ای با یو‌اس گیمر گفت که بازیکنان می‌توانند انتظار یک به‌روزرسانی را در آینده داشته باشند که نحوه‌های کنترل را تغییر خواهد داد. او گفت:

ما در حال ایجاد تغییراتی هستیم که باعث بشود شیوه‌ی کنترل در این دو حالت با یک‌دیگر هم‌خوانی بیشتری داشته باشند. تیم توسعه دهنده‌ی ما ایده‌هایی در این باره دارد و به همین خاطر بازیکنان باید در آینده انتظار یک به‌روزرسانی در این زمینه‌ را داشته باشند.

ساگ همچنین گفت که ایجاد هم‌خوانی بیشتر میان حالت‌های Battle Royale و Save the World به راحتی نمی‌تواند صورت بگیرد و این کار به سادگی تغییر دادن نحوه‌ی کنترل کلی بازی نیست.

این مشکلات به وجود آمده بیشتر به خاطر شیوه‌ی کنترل معمول حالت بتل رویال، یعنی Combat Pro هستند که بسیار با نحوه‌ی کنترل حالت Save the World متفاوت است. از آن‌جایی که نحوه‌ی کنترل در حالت Save the World بر اساس توانایی‌های کلاس‌های مختلف طراحی شده است و نیازمند دکمه‌های بیشتری است، تغییر دادن حالت بازی به دیگری می‌تواند مشکل‌ساز و دشوار باشد.

در ماه اکتبر بازی Fortinite به نسخه ی 1.8 به‌روزرسانی شد و در آن شیوه ی کنترل Combat Pro برای حالت بتل رویال رونمایی گردید. در این روش جدید سعی شده بود که به شکلی عمل کند تا انگشتان شست بازیکن همیشه روی جهت‌ها باشد. این کار باعث می‌شد که جابه‌جا کردن سلاح‌ها تند و تیزتر باشد و تجربه‌ی بهتری را برای بازیکنان رقم بزند. دلیل این تغییرات این بود که کنترل در حالت بتل رویال شباهت بیشتری با بازی‌های شوتر داشته باشد تا نتیجتا برای مخاطبین این بازی‌ها تجربه‌ی آشناتری را رقم بزند.

بازیکنان بازی Fortnite درفضای مجازی درخواست کرده بودند که شیوه‌ی کنترلی کامبت پرو به حالت Save the World نیز اضافه شود تا مجبور نباشند دو شیوه‌ی کنترل متفاوت را به خاطر بسپارند و با خیال راحت‌تری به بازی کردن بپردازند.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.