Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تمامی نکاتی که باید پیش از شروع فصل دوم سریال جسیکا جونز به خاطر داشته باشید

0

بیش از دو سال از پخش شدن فصل اول سریال جسیکا جونز از طریق سرویس نتفلیکس می‌گذرد و هم‌اکنون به تاریخ پخش فصل دوم این سریال ابرقهرمانی نزدیک می‌شویم.

فصل اول این سریل یکی از همکاری‌های موفق و قوی نتفلیکس با مارول بود و این موضوع با توجه با ناامید‌کننده بودن عناوینی که به دنبال آن منتشر شده بودند نیز واضح‌تر می شود. فصل دوم سریال جسیکا جونز ممکن  است شروع کندی داشته باشد اما به سرعت سرعت خود را بازخواهد یافت. در قسمت‌های اولیه ی این فصل اشارات زیادی به اتفاقات گذشته خواهد بود و به همین دلیل است که باید جزئیات زیادی را از فصل اول آن به خاطر داشته باشید.

در این مطلب به نکاتی خواهیم پرداخت که در فصل اول این سریال از اهمیت بالایی برخوردار بوده اند و به همین جهت می‌توانند برای شما مفید باشند. توجه داشته باشید که فصل دوم سریال جسیکا جونز قرار است تا در تاریخ 8 ماه مارس از طریق سرویس نتفلیکس در دسترس قرار بگیرد.

 

پدر و مادر جسیکا در یک تصادف رانندگی کشته شده‌اند

به احتمال زیاد اگر از طرفداران فصل اول این سریال بوده باشید این مسئله را به خاطر دارید. اما به هر جهت باید بدانید که پدر و مادر جسیکا در دوران کودکی او طی یک حادثه‌ی رانندگی کشته‌ شده‌اند. او نیز به همراه برادرش با آن‌ها بوده و تنها بازمانده ی تصادف است.

 

جسیکا نمی‌داند که چگونه قدرت‌های ماوراالطبیعی خود را به دست آورده است

جسیکا می‌داند که پس از تصادفی که در دوران کودکی‌اش اتفاق افتاده بود و کشته شدن اعضای خانواده‌اش، تحت آزمایشات غیرقانونی قرار گرفته است. با این حال بیشتر جزئیات در رابطه با این دوران و چگونگی رسیدن او به قدرت‌های ماوراالطبیعی او همچنان مشخص نیستند.

 

جسیکا و تریش با هم‌دیگر بزرگ شده‌اند

با این که خانواده‌ی واقعی جسیکا در تصادف کشته شده‌اند، او یک خانواده‌ی دیگر نیز از طریق تریش دارد. تریش و جسیکا تا زمانی که خانواده‌ی جسیکا طی تصادف کشته شدند هم‌کلاسی بودند و بعد از این اتفاق، مادر تریش به خاطر استفاده‌های تبلیغاتی او را به فرزندخواندگی پذیرفت. از آن زمان تریش و جسیکا برای یک‌دیگر مانند خواهر بوده‌اند.

 

تریش رابطه‌ی خوبی با مادر خود ندارد

مادر تریش تاثیرات مضری روی او داشته است. از زمان کودکی تریش، مادرش دوروتی او را تحت فشار می‌گذاشته و او را در موقعیت‌های بدی قرار می‌داده که مشکلات بسیاری را برای تریش بزرگ‌سال به وجود آورده است.

تریش در دوران کودکی یک ستاره به اسم پتسی بوده است

تریش همیشه به اسم تریش شناخته نمی‌شده است. نام اصلی او پاتریشیا است و در دوران کودکی به عنوان یک ستاره با نام پتسی شناخته می‌شده است. او در دوران بزرگسالی که توانست بر مشکل خود با مواد مخدر غلبه کند فعالیت‌های حرفه‌ای خود در زمینه‌ی مدلینگ، بازیگری و خوانندگی را کنار گذاشته است. او هم‌اکنون میزبان برنامه‌ی رادیویی خود به نام «تریش‌تاک» است.

 

ویل سیمپسون دیوانه شد

در فصل اول سریال جسیکا جونز، تریش با ویل سیمپسون وارد رابطه شد. ویل یک افسر بازنشسته‌ی پلیس بود که در تلاش برای از بین بردن کیل‌گریو دیوانه شد. او در نهایت به مصرف دارو‌های آزمایشی روی آورد که باعث شدند تبدیل به هیولایی بشود که توانایی کنترل خود را نداشت. جسیکا و تریش مجبورند که او را شکست بدهند. نام رمزی ویل سیمپسون در کتاب‌های کمیک «نوک» است.

 

IGH

IGH یکی از قسمت‌های جزئی فصل اول بود که قرار است در فصل دوم سریال جسیکا جونز اهمیت بیشتری پیدا کند. قرص‌هایی که سیمپسون مصرف می‌کند از یک شرکت نامعلوم می‌ایند و ممکن است که این شرکت مسئول قدرت‌های فراطبیعی جسیکا نیز باشد.

 

کیل‌گریو

کیل‌گریو شخصیت منفی اصلی در فصل اول سریال جسیکا جونز بود. او از قدرت خود در راه وادار کردن زنان به برقراری رابطه‌های طولانی و ناخواسته استفاده می‌کرد. قدرت اون این بود که می‌توانست افراد را وادار به انجام هرکاری که می‌‌خواهد بکند. جسیکا نیز از جمله افرادی بود که گرفتار او شده بودند. او در آخر با شکستن گردن کیل‌گریو انتقام خود را از او گرفت. البته این موضوع به این معنی نیست که دیگر او را نخواهیم دید.

 

جری هوگارت و زندگی شخصی پرماجرایش

جری هوگارت (با بازی کری-ان ماس) یک وکیل توانمند است که در چندین سریال نتفلیکسی مارول حصور داشته است. او برای اولین بار در فصل اول سریال جسیکا جونز حضور پیدا کرد. در طول فصل اول زندگی شخصی او از هم پاشید. این موضوع عمدتا به خاطر کیل‌گریو بوده است. داستان‌های اودر فصل دوم سریال جسیکا جونز نیز ادامه پیدا خواهند کرد.

 

فاگی نلسون

نقش این شخصیت که یکی از کاراکتر‌های جانبی دردویل بوده است را الدن هنسون بازی می‌کند و همانند فصل اول، در این فصل نیز حضور خواهد داشت. گرچه دلیل آن کاملا مشخص نیست.

 

جسیکا در آپارتمان خودش کار می‌کند

جسیکا جونز یک آژانس کارآگاهی را تاسیس گرئخ گخ Alias Investigations نام دارد. انتخاب این نام اشاره‌ای به کتاب‌های کمیک او به نام Alias دارد. دفتر کاری او همچنین مکان زندگی او نیز هست و دستیار او ملکوم (با بازی اکا دارویل) نیز همان‌جا زندگی می‌کند.

 

ملکوم یک معتاد بوده است

ملکوم همیشه از لحاظ فیزیکی به تندرستی امروزش نبوده است. در فصل اول سریال جسیکا جونز او یک معتاد به مواد مخدر بوده است که جسیکا از او به عنوان دردسر یاد می‌کرده است. این یکی از نکاتی است که سریل به شما اجازه نمی‌دهد در فصل دوم فراموش کنید.

 

کازلوو

دکتر کازلوو یکی از شخصیت‌های فرعی فصل اول است که در فصل دوم سریال جسیکا جونز نقش مهم‌تری را ایفا می‌کند. او دکتر سابق ارتش است و کسی است که به ویل سیمپسون قرص‌های دیوانگی‌اش را داد. او همچنین در شرکت مرموز IGH نیز کار می‌کرده/می‌کند.

 

جسیکا و لوک کیج با یک‌دیگر صمیمی بوده‌اند

معلوم نیست که آیا لوک کیج در فصل دوم سریال جسیکا جونز نیز حضور خواهد داشت یا نه، اما خالی از لطف نیست که به یاد داشته باشیم این دو با یک‌دیگر رابطه‌ی نزدیکی داشته‌اند.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.