Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

ساخت دنباله‌ی فیلم Black Panther قطعی است

0

موفقیت فیلم Black Panther در زمینه ی جلب نظرات منتقدین و بینندگان غیرقابل انکار بوده است و فروش بسیار خوب این فیلم در مدت زمان اکرانش نیز گواهی بر این قضیه است. میزان فروش این فیلم حتی نسبت به انتظارات بالایی که از فیلم‌های دنیای سینمایی مارول وجود دارد نیز بسیار بالاس و تا به امروز بیش از 930 میلیون دلار در سرتاسر دنیا فروش داشته و هنوز هم در سینما‌ها اکران می‌شود. فیلم Black Panther موفق شده بود که چهارمین فیلمی باشد که توانسته بود در تاریخ سینما، در هفته‌ی دوم اکرانش در آمریکا فروشی بیش از 100 میلیون دلار داشته باشد. به همین دلیل است که کاملا انتظار می‌رفت که مارول مشتاق باشد دنباله‌ی Black Panther را نیز بسازد.

کوین فیج، رئیس مارول در مصاحبه‌ای با اینترتینمنت ویکلی گفته است:

نکته‌ی خاصی برای گفتن نیست اما باید گفت که حتما این کار را انجام خواهیم داد. یکی از کارهای مورد علاقه‌ی ما در وارمل این است که در حین ساختن قسمت اول، بنشینیم و درباره‌ی کارهایی که می‌توانیم در قسمت دوم انجام دهیم صحبت کنیم. در زمان تولید فیلم اول Black Panther نیز صحبت‌هایی از این دست بسیار انجام شده است. ایده‌هایی در این زمینه داریم و مسیر مشخصی را برای فیلم دوم در نظر داریم.

فیلم Black Panther نسبت به فیلم‌های مشابه‌اش در مارول بودجه‌ی نسبتا بالایی داشته است و قرار است در فیلم Avengers: Infinity War نیز از واکاندا به عنوان یکی از لوکیشن‌های اصلی استفاده شود. ممکن بود که عدم توانایی مخاطبان در برقراری ارتباط با فیلم Black Panther تبدیل به نقطه‌‌ی ضعف این فیلم گردد اما درعوض تبدیل به یکی از نقاط قوت این فیلم شد. احتمالا این موفقیت به Infinity War نیز منتقل خواهد شد. حتی شخصیت‌های فرعی و کوچک‌تر فیلم بلک پنتر نیز در فیلم بعدی مارول حضور خواهند داشت.

فیج توضیح داد:

این یکی از رسوم و سنت‌های استودیو مارول و دنیای سینمایی آن است که تمامی توان خود را به کار بگیرد، نه؟ ما پیش از این که ماطب نظرش را به ما بگوید همه‌ی تلاش خود را در تمامی زمینه‌ها انجام می‌دهیم.  ما حتی پیش از اکران فیلم‌های Thor و Captain America درباره‌ی این‌ که در حال تولید فیلم Avengers هستیم صحبت‌های بسیاری کرده‌ایم. همین مسئله درباره‌ی این که سومین بخش از فیلم Infinity War در واکاندا خواهد بود نیز صدق می‌کند.

واکاندا همچنین نیاز مارول برای داشتن لوکیشن‌های زیبا و خارق‌العاده را نیز مرتفع می‌کند و این مسئله حالا که آزگارد هم نابود شده است بیشتر اهمیت پیدا خواهد کرد.

تاکید‌های مارول روی فیلم Black Panther پیش از این بوده است که حتی از میزان موفقیت آن در گیشه مطلع باشد. حالا به نظر می‌رسد که مارول درباره‌ی حضور این لوکیشن‌ها و شخصیت‌ها در دنیای سینمایی‌اش هوشمندانه تر هم عمل خواهد کرد.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.