Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

ریمستر سه‌گانه Tomb Raider برای پی‌سی عرضه می‌شود – اقتباس از موبایل

0

ریمستر سه‌گانه Tomb Raider در راه رایانه‌های شخصی است. هم‌اکنون هم می‌توانید این سه‌گانه را در استیم بازی کنید اما این بازی‌ها را فقط برای این می‌توانید در رایانه‌ی شخصی خودتان بازی کنید که از نسخه‌های موبایل آن برای این عرضه استفاده شده است. در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید.

در واقع با شبیه‌ساز، بازی‌های موبایل این مجموعه در پی‌سی قابل بازی شده‌اند.

خوش‌بختانه هر سه بازی برای پی‌سی ریمستر خواهند شد. در صورتی که بازی‌ها را داشته باشید می‌توانید این ریمستر را به طور رایگان در اختیار بگیرید.

ریمستر عناوین توم ریدر به عنوان مادهایی برای بازی‌های اصلی کار می‌کنند و برای این‌که بتوانید آن‌ها را بازی کنید باید بازی‌های اصلی را در اختیار داشته باشید. این بازی‌ها را استودیوی Realtech VR به‌روزرسانی می‌کند و آن‌ها را با وضوح تصویر 1080p و نرخ فریم 60 قاب بر ثانیه عرضه می‌کند.

ناگفته نماند که این سه بازسازی بر اساس نسخه‌های موبایلی سه‌گانه‌ی Tomb Raider هستند و این تکرار کاری است که اسکوئر انیکس ناشر این عناوین با بازی Chrono Trigger انجام داد و واکنش‌های منفی زیادی را برانگیخت چون نسخه‌های موبایلی بازی از کیفیت دیداری کم‌تر و جذابیت پایین‌تری برخوردار بودند.

اگر چه ممکن است از لحاظ دیداری بازی‌‌ها چنگی به دلتان نزنند اما با این ریمستر می‌توانید سه‌گانه اول Tomb Raider را با کنترلرهای مدرن بازی کنید. همچنین مشابه بازی‌های رسمی پی‌سی این بازی‌ها هم تنظیمات گرافیکی خواهند داشت. همچنین وعده‌ی پشتیبانی از OpenVR نیز داده شده است.

تاریخ عرضه‌ای برای این ریمستر سه‌گانه Tomb Raider مشخص نشده است اما کار بر روی دو بازی اول این مجموعه تمام شده است و عرضه‌ی آن قریب‌الوقوع است.

به محض کامل شدن کار بر روی عنوان سوم، ریمستر سه‌گانه Tomb Raider در استیم منتشر می‌شود. اسکوئر انیکس در تلاش است تا این بازسازی را در GOG نیز عرضه کند اما هنوز مشخص نیست این امکان وجود دارد یا خیر.

 

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.