Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بهترین‌های سال ۱۳۹۶ به انتخاب گیم‌نیوز را بشناسید!

0

بعد از گذشت سه سال تصمیم گرفتیم در آستانه‌ی شروع سال جدید در تحریریه‌ی گیم‌نیوز بهترین‌های رشته‌های مختلف را انتخاب کنیم. بعد از ساعت‌های بحث و گفتگو و بررسی ویژه و تخصصی در گیم‌نیوز، بالاخره بهترین‌ها را مشخص کردیم و در این فرصت آن‌ها را معرفی خواهیم کرد. ما علاوه بر ارزش‌گذاری ضمنی آثاری که در مطالب «بهترین‌های سال 1396» از آن‌ها یاد شده یا به عنوان «بهترین» در رشته و دسته‌بندی مشخصی شناخته شده‌اند به عنوان آثار «برتر» و «مهم» سالی که گذشت، تجربه‌ی آن‌ها را به خوانندگان گیم‌نیوز نیز پیشنهاد می‌کنیم. در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید.

اصلی‌ترین و مهم‌ترین موضوع فعالیت گیم‌نیوز بازی‌های رایانه‌ای است. طبیعی است که بخواهیم در پایان سالی که این همه بازی شاخص و فاخر طی آن منتشر شده بهترین‌های ویدئو گیم را هم معرفی کنیم. انتخاب بهترین بازی‌های سال به میزان زیادی به سلیقه‌ی بازی و آن آثاری دارد که هیئت تحریریه و مخصوصا سردبیر سایت در سال بازی کرده و از آن‌ها راضی بوده‌اند. ما در انتخاب بهترین بازی‌های سال همه بازی‌های منتشر شده را در نظر نگرفته‌ایم بلکه تعدادی از آثاری که به نظرمان فوق‌العاده بوده‌اند را در هر بخش معرفی کرده‌ایم و آن بازی که بیش از همه به دلمان نشست به عنوان بهترین بازی سال انتخاب شده است. برای انتخاب بهترین بازی‌های سال در گیم‌نیوز ما ابتدا به سراغ ژانرهای مشخصی رفته‌ایم و از میان کاندیدهایی که خودمان می‌دانیم یک بازی را انتخاب کرده‌ایم. در کنار آن بهترین بازی‌ها برای هر پلتفرم از جمله نینتندو سوییچ و موبایل هم انتخاب شده‌اند. در کنار این‌ها بهترین بازی ایرانی و یک غافل‌گیری بزرگ هم داریم.

بهترین بازی‌های خارجی سال 1396 بر اساس ژانر

بهترین بازی‌های خارجی سال 1396

بهترین بازی‌های سال 1396 در پلتفرم‌های مختلف + بازی سال

بهترین بازی‌های سال 1396

بهترین بازی‌های ایرانی سال 1396

بهترین بازی‌های ایرانی سال 1396

یکی دیگر از بخش‌های مهم گیم‌نیوز که طرفداران و مخاطبین زیادی هم دارد بخش سینما است. به همین خاطر در پایان سال 96 تصمیم گرفتیم بهترین‌های سینمای ایران و جهان را نیز انتخاب کرده و از آن‌ها تقدیر و تشکر کنیم. به علاوه با خواندن مطالب بهترین‌های سینمای ایران و جهان در سال 96 می‌توانید با آثار برگزیده آشنا شوید. انتخاب بهترین‌های سینما در سالی که گذشت هم بالا و پایین زیادی داشت و کار سختی بود. برای انتخاب بهترین فیلم‌‌ها شعی‌ کرده‌ایم تا جای ممکن همه‌ی فیلم‌های مهم را در نظر بگیریم.

بهترین فیلم‌های ایرانی سال 1396

بهترین فیلم‌های ایرانی سال 1396

بهترین فیلم‌های خارجی سال 1396 بر اساس ژانر

بهترین فیلم‌های خارجی سال 1396

بهترین فیلم‌های اسکار 1396 به روایتی دیگر

بهترین فیلم‌های اسکار 1306

انتخاب بهترین سریال‌های سال 96 هم کار دشواری بود چرا که دنبال کردن همه‌ی سریال‌ها واقعا طاقت‌فرسا و ارزش‌گذاری آن‌ها از آن هم سخت‌تر بود. با این وجود در آستانه‌ی آغاز سال جدید بهترین سریال‌های پخش شده در سال 96 را نیز در گیم‌نیوز انتخاب کرده‌ایم. انتخاب‌ها در این بخش به دو لیست سریال‌های جدید و سریال‌هایی که ادامه‌ی آن‌ها در این سال پخش شده است تفکیک شده‌اند و شما می‌توانید با خواندن این مطلب با بهترین سریال‌های جدید و دنبال شده در سال 96 آشنا شوید و خیالتان راحت باشد که خبری از بازی تاج و تخت و مرده‌ی متحرک نیست و از فصل سوم ریک و مورتی تقدیر به عمل آمده است.

بهترین سریال‌های خارجی سال 1396

بهترین سریال‌های خارجی سال 1396

در پایان با بررسی آلبوم‌های موسیقی متن فیلم یا بازی‌های منتشر شده در سال 1396 بهترین‌های این عرصه را هم انتخاب کرده‌ایم.

بهترین آلبوم موسیقی متن فیلم یا بازی در سال 1396

بهترین آلبوم موسیقی متن

با گیم‌نیوز بهترین‌های سال 1396 همراه باشید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.