Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بهترین‌های گیم‌نیوز: بهترین سریال‌های خارجی سال ۱۳۹۶ – جدید یا دنباله

0

انتخاب بهترین سریال‌های سال شاید وقت‌گیرترین و سخت‌ترین کار ممکن در روزهای پایانی سال باشد. با این حال، یکی از بخش‌های مهم و پرطرفدار گیم‌نیوز همین بخش است و در این مطلب شما را با نتیجه‌ی گفتگوهای تحریریه‌ی گیم‌نیوز در باب بهترین سریال‌های سال روبرو می‌کنیم. در طول سال نیز با مطالب مرتبط با سریال و نقد و بررسی مهم‌ترین سریال‌ها از جمله سریال پر طرفدار «بازی تاج و تخت» و یا «ریک و مورتی» همراه شما بودیم و تقویم پر سریال سال 96 را مرور کردیم. حالا در آستانه‌ی سال جدید بهترین سریال‌های سال را معرفی می‌کنیم که اگر دیده‌اید به خودتان ببالید و اگر ندیده‌اید در تعطیلات به سراغشان بروید.

در انتخاب بهترین سریال‌ها یک نکته را رعایت کرده‌ایم. سریال‌های کاملا جدید که فصل اولشان در سال 96 پخش شده است را در کنار سریال‌های شناخته شده‌ای که فصل چندمشان در این سال پخش شده قرار نداده‌ایم و به همین ترتیب دو لیست کاملا مجزا تشکیل شده است. با این‌که مرور سال 1396 به ما نشان می‌دهد که سال خوبی برای سریال‌های تلویزیونی و مخصوصا سریال‌های جدید بوده است، برخی ممکن است عقیده داشته باشند که سریال‌های مهم و شناخته‌شده‌تر که فصل چندمشان در این سال پخش شده اقبال کم‌تری داشته‌اند که باید بگوییم درست است. در ادامه بهترین سریال‌های خارجی سال 1396 به انتخاب گیم‌نیوز را می‌بینید:

سریال‌های برگزیده‌ی کاملا جدید

Genius, Atypical

The Handmaid’s Tale

Big Little Lies

Mind Hunter

با تقدیر از سریال پرطرفدار و تحسین شده‌ی Taboo که به ما یادآوری کرد تام هاردی بازیگر درجه یکی است.

بهترین سریال جدید

Blue Planet II

شاید فکر کنید که این یک سریال کاملا جدید نیست اما اشتباه می‌کنید.

سریال‌های برگزیده‌ی دنبال شده

Black Mirror, American Horror Story

Top of the Lake

House of Cards

Fargo

و با تقدیر از سریال Rick and Morthy که در فصل سوم نشان داد وقتی ایده و پرداخت درستی داشته باشی می‌توانی بهترین‌ها را رقم بزنی.

بهترین سریال دنبال شده

The Leftovers

در دیگر مطالب بهترین‌های سال 1396 در گیم‌نیوز بازی‌های سال را بر اساس ژانر و پلتفرم انتخاب کرده‌ایم. این‌جا می‌توانید انتخاب‌های گیم‌نیوز از بهترین فیلم‌های خارجی بر اساس ژانر را هم مشاهده کنید. در این مطلب نیز بهترین فیلم‌های ایرانی سال 1396 را معرفی کرده‌ایم. بازی‌های ایرانی هم از قلم نیافتاده‌اند و در این مطلب بهترین بازی‌های ایرانی عرضه شده در سال 1396 را نیز مرور کرده‌ایم.

با گیم‌نیوز و بهترین‌های سال 1396 همراه باشید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.