Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

باگ فارکرای ۵ بازی را در شبی بی‌انتها گیر می‌اندازد!

0

در بازی فارکرای 5 (Far Cry 5) چرخه‌ی روز و شب وجود دارد که جذابیت خاص خود را به آن اضافه کرده است. متاسفانه یک باگ در همین چرخه ممکن است گریبان شما را بگیرد و بازی را در ظلمات محض گیر بیاندازد. باگ فارکرای 5 اجازه‌ی طلوع خورشید را نمی‌دهد و شما را در شبی بی‌انتها نگه می‌دارد.

تاریکی شب در بازی فارکرای 5 اندکی بیش از اندازه‌ی معمول است و گیر کردن در شب برای مدتی نامعلوم می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. کاربران زیادی تا کنون با این مشکل مواجه شده‌اند. در سایت یوبی‌سافت یک گفتگوی پر کاربر و طولانی وجود دارد که در آن همه‌ی کسانی که با این باگ مواجه شده‌اند درخواست کمک و حل مشکل را دارند.

بسیاری از کاربران عقیده دارند که این مشکل با انجام دادن مرحله‌ی The Cleansing آغاز می‌شود، با این‌حال معلوم نیست که آغازگر این باگ فقط همین مرحله باشد. دلیل اصلی وقوع این باگ مشخص نیست.

بسیاری از کاربران دچار این باگ فارکرای 5 نشده‌اند، اگرچه با توجه به وسعت بازی و طولانی بودن نسبی آن، هنوز هم دیر نشده است!

یوبی‌سافت اگرچه وجود این باگ را تایید کرده است، با گذشت بیش از یک هفته از آغاز اعتراضات کاربران نسبت به تاریکی شب، راه حل یا به‌روزرسانی برای رفع این مشکل انتشار نیافته است. کاربران در همه‌ی پلتفرم‌های بازی یعنی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی‌سی دچار این مشکل شده‌اند. با این‌که یک به‌روزرسانی جدید برای نسخه‌ی پی‌سی این بازی منتشر شده و فردا (9 آوریل – 20 فروردین) برای کنسول‌ها نیز عرضه می‌شود، ظاهرا این مشکل را برطرف نمی‌کند.

برخی از کاربران ادعا کرده‌اند که کشتن یکی از سه دشمن اصلی بازی یا آغاز یک مرحله‌ی دو نفره می‌تواند این باگ را از بین ببرد اما به نظر سرکاری می‌آید!

حالا تا منتظر یک راه چاره برای این باگ فارکرای 5 هستیم می‌توانید آموزش ابتدایی بازی را در گیم‌نیوز بخوانید و برای انجام مراحل به بهترین نحو آماده شوید.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.