Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کارگردان A Way Out مشغول کار بر روی یک بازی جدید است

0

مدت زیادی از انتشار بازی A Way Out نگذشته که کارگردان معلوم‌الحال آن یعنی «جوزف فارس» اعلام می‌کند مشغول کار بر روی پروژه‌ی دیگری است. جوزف که در مراسم The Game Awards سال پیش به اسکار بد و بیراه گفته بود، در توئیتر خود اعلام کرد که از این‌که رسما بازی بعدی را شروع کرده است هیجان‌زده است. با گیم‌نیوز همراه باشید.

طبیعتا وقتی تازه یک پروژه را آغاز کرده است اطلاعات زیادی در مورد آن منتشر نشده و نمی‌دانیم که قرار است با چه نوع بازی مواجه شویم. با این‌حال، فارس در بازی قبلی خود از روایت از دو زاویه دید به عنوان یک المان مهم برای اضافه کردن هیجان و تنش در داستان استفاده کرده و موفق بوده است. بازی اول او یعنی Brothers: A Tale of Two Sons نیز به همین شیوه کارگردانی شده بود. در این بازی بازی‌کننده به صورت همزمان با استفاده از دو استیک کنترلر دو شخصیت بازی را کنترل می‌کرد. بازی A Way Out نیز به همین ترتیب بازی می‌شود و دو بازی‌کننده می‌توانند به طور همزمان دو شخصیت بازی را کنترل و داستان را به جلو حرکت بدهند.

این شیوه‌ی روایت به نظر فارس جذاب و چالش‌برانگیز است و با این‌که از پروژه‌ی بعدی او اطلاعی نداریم، از شنیدن خبری این‌چنینی در مورد این بازی غافل‌گیر نخواهیم شد.

با توجه به این‌که انجام بازی A Way Out به صورت دو نفره لازمه‌ی روایت آن است، الکترونیک آرتز و Hazelight (سازنده‌ی بازی) کار را برای بازی‌کنندگان راحت کرده‌اند و اعلام کرده‌اند که برای انجام این بازی به صورت دو نفره نیازی به خرید دو نسخه از بازی نیست.

تجربه‌ی کامل این عنوان چیزی بین 6 تا 8 ساعت طول می‌کشد.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.