Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بهترین بازی‌های PAX East 2018 کدام هستند؟

0

PAX East برای کسانی که می‌‌خواهند دوستان جدیدی پیدا کنند و بتوانند برخی از بهترین و تازه‌ترین بازی‌های موجود را تجربه کرده و امتحان کنند یک گردهمایی بسیار عالی است. در این مطلب به نه مورد از بهترین بازی‌های PAX East 2018 خواهیم پرداخت که شامل بازی‌های ریمستر شده‌ی محبوب، بازی‌های مستقل جذاب و بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی بازی‌های پربودجه می‌شوند. با گیم‌نیوز همراه باشید.

 

Dark Souls: Remastered (Switch)

ممکن است تجربه‌ی بازی کردن Dark Souls را داشته باشید، اما تا به حال این بازی را هنگام رفت آمد و یا در حال پرواز با هواپیما بازی کرده‌اید؟ بازی Dark Souls: Remastered قرار است تا در ماه می امسال برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها روانه‌ی بازار شود اما شاید بتوان گفت که نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی بهترین ویژگی را در میان آن‌ها داشته باشد. برای اولین بار بازیکنان می‌توانند دارک سولز را به عنوان یک بازی دستی تجربه کنند. وضوح تصویر این بازی 720 خواهد بود و نرخ تصویر 30 فرم بر ثانیه خواهد داشت. این بازی به شکلی روان روی کنسول نینتندو سوییچ اجرا خواهد شد اما باید توجه داشته باشید که در صورت سرخورده و ناامید شدن از شکست خوردن در بازی، حواستان به کنسول عزیزتان باشد. این بازی 60 دلار قیمت خواهد داشت و در تاریخ 25 ماه می عرضه خواهد شد.

 

Dead Cells

اگر به دلایل نامعقولی بازی Castlevania به اندازه‌ی کافی برای شما دشوار نبوده است، همیشه می‌توانید به Dead Cells پناه ببرید. این بازی ساید اسکرولر شما را در نقش یک جنگجوی نامره در بازی قرار می‌دهد و شما در بازی یک ماموریت ساده دارید؛ این که راه خود را باز کنید و باس‌های کشنده‌ای که بر سر راهتان هستند را شکست دهید. البته مشکلاتی هم در این راه برای شما وجود دارد که از میان آن‌ها می‌توان به این مسئله اشاره کرد که هربار شخصیت شما کشته شود، نقشه‌ی بازی به شکل قابل‌توجهی تغییر خواهد کرد. همچنین اگر کشته شوید، تمامی دارایی‌های خود را به همراه اکثر ارتقاء‌های شخصیتتان از دست خواهید داد. راز موفقیت در بازی Dead Cells این است که بر روی ارتقاء‌هایی سرمایه‌گذاری کنید که با مردن از بین نخواهند رفت و این که از اشتباهات خود درس بگیرید تا بتوانید در مواجهه با دشمنانتان در بازی دوام بیاورید. Dead Cells در تاریخ 10 می برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه خواهد شد و قیمت آن 20 دلار خواهد بود.

 

Hyrule Warriors: Definitive Edition

باید از کسی که به ایده‌ی ترکیب کردن بازی‌های the Legend of Zelda و Dynasty Warriors فکر کرده است تشکر کرد، چون که تجربه‌ی بازی کردن Hyrule Warriors بسیار دلچسب است. در این بازی شما کنترل چندین شخصیت از فرنچایز زلدا (شامل لینک، زلدا، گانون و ایمپا) را بر عهده خواهید داشت و با آن‌ها در داستان کاملا جدیدی ایفای نقش می‌کند. در داستان این بازی، فرمانروایی Hyrule درگیر جنگی بسیار بزرگ است. نسخه‌‌ای از این بازی که برای نینتندو سوییچ پورت شده است شامل محتوای Wind Waker که متعلق به نسخه‌ی 3DS می‌شد نیز می‌شود. همچنین لباس‌های بازی Breath of the Wild نیز در این بازی برای لینک و زلدا موجود هستند. این بازی 60 دلار قیمت خواهد داشت و در تاریخ 28 می عرضه خواهد شد.

 

Travis Strikes Again: No More Heroes

ترویس تاچ‌داون، قهرمان بازی‌های No More Heroes، ممکن است که علاقه‌ی زیادی به بازی‌های ویدئویی داشته باشد، اما این به این معنی نیست که می‌خواهد در یکی از آن‌ها زندگی کند. در بازی Travis Strikes Again: No More Heroes که یک بازی اکشن همکاری دونفره است و برای نیتندو سوییچ عرضه می‌شود، بازیکنان می‌توانند کنترل تراویس و یا بدمن را بر عهده بگیرند. این دو شخصیت خود را در میان چندین دنیای بازی‌‌های ویدئویی می‌بینند و اولین واکنششان این است که هر دشمنی که بر سر راهشان سبز می‌شود را با شمشیر‌های نورانی خود قلع و قمع کنند.

 

Phantom Doctrine

اگر از آن دسته افرادی هستید که به گیم‌پلی استراتژیک بازی XCOM علاقه دارند اما مشتاق هستند داستان آن مقداری ساده‌تر باشد، می‌توانید نگاهی به بازی Phantom Doctrine بیاندازید. این یک بازی جاسوسی تاکتیکی است که در زمان وقوع جنگ سرد اتفاق می‌افتد. در این بازی شما به عنوان یک جاسوس حرفه‌ای بازی می‌کنید که می‌بایست در سرتاسر دنیا مامورانی را قرار دهد و تلاش دارد تا پرده از یک توطئه بردارد. این کار می‌تواند پایه‌های سیاست‌های بین‌الملل را برای همیشه بلرزاند. شما در این بازی می‌‌توانید جاسوسان تحت نظر خود را تقریبا از هر کشوری انتخاب کرده و آموزش دهید. ماموریت‌های شما شامل تعقیب کردن دیگر ماموران، دستگیر کردن آن‌ها و یا فرار کردن از موقعیت‌های خطرناک می‌شود. این بازی قرار است دا در سال 2018 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها به بازار عرضه شود.

 

Quake Champions

ممکن است شما نیز از آن دسته افرادی باشید که بازی‌های بسیاری را در سبک تیراندازی تیم-محور انجام داده باشید. بازی Quake Champions هم قرار است تا برای شما یادآوری کند که چه چیزی باعث شده بود این دسته از بازی‌ها بسیار محبوب و لذت‌بخش باشند. درست است که در این بازی شخصیت‌های متنوعی وجود دارند، اما هدف در این بازی تنها یک چیز است. این که به سرعت حرکت کنید و از اسلحه‌ی خود استفاده کنید و تمامی دشمنانی که بر سر راهتان می‌آیند را از بین ببرید.  سادگی این بازی و گرافیک جذاب آن باعث می‌شود که Quake Champions یک تجربه‌ی پر هرج‌و‌مرج و خالص باشد. این بازی در حال حاضر در مرحله‌ی دسترسی پیش از موعد قرار دارد اما در زمان عرضه‌ی آن قادر خواهید بود که به صورت رایگان آن را بازی کنید.

 

Semblance

این اولین بازی آفریقایی است که برای پلتفرم نینتندو ساخته می‌شود. حتی بدون در نظر گرفتن این مسئله هم این بازی به خاطر تغییراتی که در ژانر ساید اسکرولر داده است شایان توجه است. در بازی Semblance شما نباید تنها از سطحی به سطحی دیگر بپرید، شما باید در همین حین تمامی دنیای پیرامون خود در بازی را نیز به نفع خود تغییر بدهید. در این بازی شما کنترل اسکوئیش را بر عهده دارید و باید در همین حین که از تله‌های مختلف جان سالم به در می‌برید بتوانید معماهای مختلف را نیز حل کنید. این بازی قرار است تا در سال 2018 برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه شود.

 

Wolfenstein II: The New Colossus (Switch)

علاقه‌مندان به این مجموعه از بازی‌ها تاکنون زامبی‌های بسیاری را در نسخه‌ی کنسولی یا رایانه‌های شخصی این بازی به قتل رسانده‌اند، اما آن‌ها هم‌اکنون قادر هستند که هر کجا که بخواهند نازی‌ها را به قتل برسانند. نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Wolfenstein 2 دقیقا همان بازی‌ای است که برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شده بود، اما هم‌اکنون این قابلیت وجود دارد که بتوان آن را روی کنسول دستی نینتندو نیز تجربه کرد. در این بازی بازیکنان در نقش بی.جی بلاسکوویکز ظاهر می‌شود که قصد دارد تا آمریکا را از چنگال رایش سوم نجات دهد. این بازی امسال به مبلغ 60 دلار برای این کنسول در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

World of Warcraft: Battle for Azeroth

بازی‌های World of Warcraft چیزی در حدود 15 سال است که وجود دارند و به نظر هم نمی‌رسد که قصد افول داشته باشند. بازی Battle for Azeroth آخرین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی این بازی است و مانند همیشه، گروه‌های هورد و آلیانس را علیه یکدیگر قرار می‌دهد. این بسته‌ی گسترش دهنده نکته‌ای جدید برای بازیکنانی دارد که به مبارزه با دیگر بازیکنان (PvP) علاقه دارند. در این مسابقه‌ی جدید، بازیکنان باید در زمانی محدود منابعی را برای یک کاپیتان دزد‌های دریایی بدنام جمع‌آوری کنند. مانند همیشه، در این بازی انتخاب درست توانایی‌ها و کار تیمی است که می‌تواند موجب پیروزی شما شود. بازی Battle of Azeroth قار است تا در تاریخ 14 آگوست برای رایانه‌های شخصی عرضه شود و قیمت آن 50 دلار خواهد بود.

منبع Tomsguide
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.