Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

فیلم‌برداری نبرد عظیم فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت ۵۵ شب به طول انجامیده است

0

این‌طور که از شواهد برمی‌آید، قرار است که فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت صحنه‌ی نبرد خارق‌العاده‌ای را به همراه داشته باشد. تهیه‌کننده‌ی این سریال، جاناتان کوئینلن، در پستی که پس از مدتی حذف شد از افراد حاضر در تیم تولید سریال بازی تاج و تخت به خاطر فعالیتشان روی فیلم‌برداری صحنه‌ای که پنجاه و پنج شب به طول انجامید تشکر کرد.

در ادامه می‌توانید متن موجود در این پست را که پیش از حذف شدن آن استخراج شده است را بررسی کنید. با ما همراه باشید.

این را برای اژدهایان شب می‌نویسم. برای این که پنجاه و پنج شب را تحمل کرده‌اند. برای تحمل کردن هوای سرد، برف، باران، گل، فصولات گوسفند‌های تووم  و باد‌های ماگرمورن. زمانی که یک سال بعد ده‌ها میلون نفر این قسمت از سریال را تماشا کنند، نخواهند دانست که به چه اندازه سخت کار کرده‌اید. نخواهند دانست که چقدر خسته بودید و یا این که چقدر سخت بوده که در سرمای منجمد کننده کار خود را انجام دهید. آن‌ها تنها متوجه خواهند شد که چیزی را تماشا می‌کنند که تاکنون مشابه‌اش وجود نداشته است؛ و این موضوع به خاطر {کار} شماست.

صحنه‌های نبرد بزرگی که پیش از این در سریال بازی تاج و تخت به نمایش درآمده بودند شامل جنگ حرامزادگان و حمله‌ به غنائم می‌شده‌اند. با استناد به گزارشات موجود، برای ساختن و فیلم‌برداری این صحنه‌ها چیزی در حدود یک ماه زمان صرف شده است. حال این صحنه‌ی نبرد متعلق به فصل هشتم این سریال دو ماه و نیم زمان برده است که بیش از دوبرابر نبرد‌های بزرگ پیشین موجود در سریال محسوب می‌شود.

فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت قرار است تا در سال 2019 اکران شود. در این فصل تنها شش قسمت وجود خواهد داشت که با وجود کم بودن تعداد، قرار است هر کدام مدت زمانی به اندازه‌ی یک فیلم داشته باشند. همچنین اگر مشتاق هستید بیشتر در رابطه با دنباله‌های این سریال بدانید، می‌توانید به لینک مربوطه مراجعه کنید. به صورت خلاصه لازم است بدانید که دنباله‌های این سریال تا سال 2020 پخش نخواهند شد.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.