Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

۲ میلیون بازیکن بازی A Way Out سودی را عاید الکترونیک آرتز نکردند

0

بازی A Way Out ، عنوان جدید از سازنده‌ی بازی Brothers: A Tale of Two Sons فروش خوبی رو تجربه کرده است. این بازی که با محوریت فرار از زندان و به صورت همکاری دو‌نفره ساخته شده است توانسته که به گفته‌ی سازنده‌ی آن، Hazelight، بیش از یک میلیون کپی به فروش برساند. جوزف فرز، کارگردان این بازی به این اخبار واکنش بسیار هیجان زده‌ای نشان داد و از فروش بازی متعجب شد.

فارس اشاره کرد که آمار تعدا بازیکنان این بازی به 2 میلیون نفر رسیده است، اما این مسئله به این خاطر است که برای انجام این بازی به یک شخص دیگر نیز نیاز دارید. پیش‌تر در خبری خوانده‌ بودیم که برای بازی کردن بازی A Way Out به صورت همکاری دونفره، تنها به داشتن یک نسخه از بازی احتیاج است و نفر دیگر، یک نسخه‌ی رایگان از بازی را دریافت می‌کند که البته تنها می‌تواند همزمان با بازی کردن دارنده‌ی اصلی بازی، به انجام دادن آن بپردازد. این نسخه آزمایشی (Free Trial) محسوب می‌شود. برای مطالعه‌ی بیشتر در این زمینه و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

بازی A Way Out توسط شرکت بزرگ Electronic Arts منتشر شده است. بر اساس گفته‌های فرز، استودیو Hazelight تمامی سود حاصل از بازی را دریافت می‌کند و هیچ مبلغی از آن به Electronic Arts نمی‌رسد.

فارس در حال حاضر نیز مشغول کار بر روی پروژه‌ی جدید خود است. او در رابطه با این پروژه بسیار هیجان زده است اما به این خاطر که بازی در مراحل اولیه‌ی تولید قرار دارد، در حال حاضر اطلاعات و جزئیاتی درباره‌ی آن در دسترسمان نیست.

طبیعتا وقتی تازه یک پروژه را آغاز کرده است اطلاعات زیادی در مورد آن منتشر نشده و نمی‌دانیم که قرار است با چه نوع بازی مواجه شویم. با این‌حال، فارس در بازی قبلی خود از روایت از دو زاویه دید به عنوان یک المان مهم برای اضافه کردن هیجان و تنش در داستان استفاده کرده و موفق بوده است. بازی اول او یعنی Brothers: A Tale of Two Sons نیز به همین شیوه کارگردانی شده بود. در این بازی بازی‌کننده به صورت همزمان با استفاده از دو استیک کنترلر دو شخصیت بازی را کنترل می‌کرد. بازی A Way Out نیز به همین ترتیب بازی می‌شود و دو بازی‌کننده می‌توانند به طور همزمان دو شخصیت بازی را کنترل و داستان را به جلو حرکت بدهند.

 

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.