Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بلیزینسکی معتقد است سازندگان بازی Fortnite به دنبال ربودن افراد تیم او هستند!

0

کلیف بلیزینسکی که با خلق بازی Gears of War برای کنسول مایکروسافت نامی برای خود دست و پا کرد، زمانی در استودیوی Epic Games به عنوان کارگردان بازی‌ها مشغول به کار بود. حالا که برای مدت تقریبا زیادی است از اپیک جدا شده، معتقد است این استودیو که زمانی خانه‌ی او بوده، مشغول ربودن اعضای خلاق و با استعداد تیم او است! در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید.

بلیزینسکی معتقد است که اپیک اعضای استودیوی Boss Key را وسوسه می‌کند تا از این تیم جدا شده و به سازندگان بازی Fortnite بپیوندند.

او در توئیتی نوشت «آن‌ها دارند تیم من را استخدام می‌کنند». او همچنین اضافه کرد که او از بازی بتل رویال جدیدی که استودیو Boss Key توسط موتور پایه‌ی «آنریل انجین 4» ساخته است راضی است. Radical Heights نام بازی جدید بلیزینسکی و تیمش است و اگر تا کنون اسم این بازی را نشنیده بودید، کلیف بی به مقصودش رسید!

کلیف بی در ادامه اظهار کرده که دلیل تمایل به استخدادم اعضای استودیوی او توسط اپیک، شباهت ژانری بازی Radical Heights و فورتنایت است و این‌که این بازی به همین خاطر دارد علیه بازی فوق محبوب Fortnite می‌جنگد!

او رشته توئیت خود را این‌طور ادامه داد که جا برای تعداد بیشتری بازی در این ژانر هست و در توئیت دیگری گفت که اعضای تیم او ایده‌های زیادی برای تبدیل کردن Radical Heights به یک بازی بهتر در این ژانر دارند. به شرط این‌که اپیک بگذارد!

ما ایده‌های زیادی برای تصاحب کردن [جایگاه بهتر] این ژانر داریم، اما اگر آن‌ها [اپیک] این کار را ادامه دهند این ایده‌ها ممکن است هیچ‌گاه به واقعیت تبدیل نشوند.

مشخص نیست چه تعدادی از اعضای تیم بلیزینسکی به مقصد اپیک این استودیو را ترک کرده‌اند، اما ظاهرا این تعداد برای کلیف بی به حدی بوده که حاضر شده این دعوا را علنی کند.

در واکنش به این اظهارات اپیک سکوت کرده اما یکی از همین افراد تازه ملحق شده به سازندگان بازی Fortnite اظهارات بلیزینسکی را با تمام احترام «دردآور» خوانده و  یادآور شده که آن‌ها قبل از هر چیز و مهم‌تر از همه «انسان» هستند.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.