Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: سیر تکامل بازی Super Smash Bros از نسخه ابتدایی تا سوییچ

با معرفی شدن بازی جدیدی از مجموعه‌ی Super Smash Bros برای نینتندو سوییچ و امکان عرضه‌ی این بازی در همین سال، نینتندو بهانه‌ای به ما داد تا نگاهی به سیر تکامل و تحول این بازی‌ها در دو دهه‌ی گذشته داشته باشیم. در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید.

نینتندو که از عناوین مهم زیادی برای عرضه برای کنسول ننیتندو سوییچ در سال جاری میلادی رونمایی کرده است، Super Smash Bros جدید را هم در دستور کار خود قرار داده که مطمئنا این بازی را به راحتی می‌شود مورد انتظارترین عنوان سوییچ معرفی کرد. با این‌ حال نینتندو فقط اطلاعات اندکی از این بازی منتشر کرده و همه منتظریم تا اولین نمایش بازی را خیلی زود ببینیم.

با وجود همه‌ی هیجاناتی که نسخه‌ی سوییچ بازی Super Smash Bros را در برگرفته است، نگاهی به گذشته‌ی این مجموعه که ابتدا فقط به عنوان یک نسخه‌ی فرعی از ماریو برای نینتندو 64 عرضه شد و کسی فکرش را نمی‌کرد که به این موفقیت دست یابد، خالی از لطف نیست.

در این ویدئو شما قسمت‌های کوتاهی از بازی‌های این مجموعه از اولین قسمت عرضه شده برای N64 تا جدیدترین‌ها که برای وی‌یو و 3DS عرضه شدند را تماشا می‌کنید. نگاهی به سیر تکامل بازی Super Smash Bros که ابدا خالی از لطف نیست.

قسمت جدیدی از بازی Super Smash Bros برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. این بازی را قرار است نینتندو تا پایان سال 2018 به بازار بفرستد.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.