Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی‌های رایگان ماه مه ۲۰۱۸ اشتراک طلایی ایکس‌ باکس لایو مشخص شدند

0

ماه مه 2018 به زودی فرا می‌رسد و مایکروسافت طبق عادت ماهانه‌ی همیشگی خود چند بازی را به لیست بازی‌های رایگان خود برای دارندگان اشتراک طلایی شبکه‌ی لایو اضافه کرده است. بازی‌های رایگان ماه مه 2018 اشتراک طلایی ایکس باکس لایو برای مثل همیشه برای هر دو کنسول ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 در نظر گرفته شده‌اند. اولین بازی‌های این موج جدید را از دوشنبه 1 مه مصادف با 11 اردیبهشت می‌توانید دریافت کنید.

دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان می‌توانند برای شروع با بازی Super Mega Baseball 2 به آمریکای گذشته سفر کنند. این بازی از ابتدای ماه مه تا پایان این ماه رایگان خواهد بود. اما بازی بعدی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain که آخرین بازی این مجموعه با کارگردانی هیدئو کوجیما است از 16 مه یعنی 26 اردیبهشت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

همچنین در نیمه‌ی اول این ماه بازی‌کنندگان می‌توانند Streets of Rage را به عنوان بخشی از کلکسیون Vintage سگا دریافت کنند. در نیمه‌ی دوم بازی Vanquish به این بازی‌ها اضافه می‌شود. این دو بازی برای ایکس باکس 360 در درسترس قرار می‌گیرند اما کاربران ایکس باکس وان به مدد قابلیت برگردان جانبی (Backward Compatibility) می‌توانند این بازی‌ها را نیز دریافت کنند.

اگر کاربر اشتراک طلایی ایکس‌ باکس لایو هستید، هنوز فرصت برای در اختیار گرفتن بازی‌های ماه آوریل هست. بازی‌هایی از جمله The Witness و Dead Space 2 را می‌توانید همچنان دریافت کنید.

در ادامه برنامه‌ی انتشار بازی‌های رایگان ماه مه 2018 اشتراک طلایی ایکس باکس لایو را مشاهده می‌کنید:

May 2018 Games With Gold

Xbox One

  • Super Mega Baseball 2 (May 1-31)
  • Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (May 16-June 15)

Xbox 360 (playable on Xbox One)

  • Streets of Rage (May 1-15)
  • Vanquish (May 16-31)

با گیم‌نیوز همراه باشید.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.