Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

آموزش God of War – بهترین شیوه‌ی ارتقا برای مبارزه کدام است

0

در قسمت قبلی این مطلب آموزشی نکات مهمی در مورد آپگرید شخصیت‌ها در بازی God of War منتشر کردیم که به شما کمک می‌کنند در مسیر سفری که با کریتوس و پسرش آغاز می‌کنید، دردسرهای کم‌تری داشته باشید. اما یکی از بخش‌های مهم بازی God of War مبارزات آن هستند و با توجه به این‌که تغییرات زیادی کرده‌اند، می‌شود گفت که نیاز به آموزش God of War در این بخش نیز به شدت حس می‌شود. برای این‌که بهترین عملکرد در مبارزات را از کریتوس مشاهده کنید، بهتر است این مطلب را بخوانید:

آپگریدهای مبارزات

مبارزات در God of War در ابتدا بسیار محدود هستند، اما به محض این‌که مهارت‌ها (Skills) و Runic Attackها را فرابگیرید، پیچیده‌تر می‌شوند. دشمنان هم با پیشروی در بازی سرسخت‌تر می‌شوند و این‌که راهی برای قدرتمندتر شدن داشته باشید به نظر کارامد می‌رسد. در ادامه دو بخشی که می‌توانید با استفاده از آن‌ها قدرت‌های کریتوس در هنگام مبارزات را بیشتر کنید را توضیح می‌دهیم.

مهارت‌ها

اولین راه برای افزایش دادن قدرت کریتوس در مبارزات بازی با افزودن مهارت‌ها با استفاده از امتیاز تجربه‌ای که در طول بازی کسب می‌کنید است. مهارت‌ها، در واقع همان کارهای خاصی هستند که کریتوس در هنگام مبارزه می‌تواند انجام دهد، به عنوان مثال کمبوها را می‌شود از این طریق به مبارزات بازی وارد کرد. کریتوس و آترئوس مهارت‌های خاص خودشان را دارند و شما می‌توانید در درخت مهارت‌های هر کدام، بر اساس نیازی که دارید آن‌ها را فعال کنید.

با این‌که همه‌ی مهارت‌ها را از ابتدا می‌توانید فعال کنید، برای این‌کار نیاز به امتیاز تجربه دارید که با پیشروی در بازی به دست می‌آیند، اما زمانی که مهارت‌های اولیه را باز کنید می‌توانید XP بیشتری بگیرید و به همین ترتیب روند فعال‌سازی مهارت‌ها سرعت می‌گیرد.

در ابتدای بازی کسب امتیاز تجربه سخت است بنابراین باید توجه داشته باشید که کدام مهارت به سبک بازی شما نزدیک است، و طبق همان رویه آن را فعال کنید. با این‌که در ابتدای بازی باید حواستان به مهارتی که می‌خواهید فعال کنید باشد، نیازی نیست تا پایان یکی را به دیگری ترجیح دهید، چرا که خیلی زود آن‌قدر امتیاز تجربه دارید که می‌توانید همه‌ی مهارت‌ها را فعال کنید.

Runic Attacks

اگرچه می‌توانید تا پایان بازی را با استفاده از روش معمول حملات و مبارزات عادی یا استفاده از کمبوهای فعال‌شده به واسطه‌ی مهارت‌ها‌ی جدید ادامه دهید، نباید از لذت استفاده از Runic Attacks بگذرید. حملات مخصوص و قدرتمندی که به واسطه‌ی اضافه شدن به اسلحه‌ی کریتوس می‌توانند دشمنان را به طرز هیجان‌انگیزی از پا در آورند. شما برای استفاده کردن از این حرکات مخصوص باید L1 را نگه دارید و بعد R1 یا R2 را بزنید. دو نوع از این حملات وجود دارد: سنگین و سبک.

آموزش God of War

در بازی تعداد زیادی Runic Attack مختلف وجود دارد که هر کدام مشخصه‌های خاص خود را دارند و تاثیر خاص خود را می‌گذارند. از این نوع حملات نمی‌شود پشت سر هم استفاده کرد و برای تکرار آن‌ها باید صبر کنید تا مدت‌زمان “Cooldown” آن‌ها سپری شود.

با خرج کردن امتیازهای تجربه می‌توانید این نوع از حملات را نیز بهبود دهید. ممکن است در ابتدا فعال‌سازی مهارت‌ها را به بهبود دادن این حملات ترجیح بدهید و امتیازهای تجربه‌تان را خرج آن‌ها کنید، اما نباید تاثیر Runic Attacks را در مبارزات دست کم بگیرید.

اجرای به موقع یکی از این حرکات می‌تواند در زمانی که شانس زیادی برای بقا ندارید به کمک شما بیاید و از مهلکه خلاصتان کند. آپگرید کردن آن‌ها بر روی میزان صدمه‌ای که به دشمنان وارد می‌کنند و دیگر عوامل تاثیر مستقیم می‌گذارد. استفاده و ارتقا دادن آن‌ها را فراموش نکنید.

God of War ممکن است در ابتدا سخت و پیچیده به نظر برسد اما خیلی زود می‌توانید به آن عادت کنید و از بازی لذت ببرید. در عین حال، مطالب آموزش God of War در گیم‌نیوز را بخوانید و به دوستانتان توصیه کنید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.