Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

آموزش بازی God of War: چگونه وارد کندو شویم؟

0

به منظور ناپدید کردن Black Breath و رسیدن به نوک قله، کراتوس و آترئوس می‌بایست ایتدا به قلمرو ناشناخته‌ی الفهایم سفر کنند. این قلمرو میزبان جنگی میان قبایل مختلف الف‌هاست و  این پدر و پدسر می‌بایست بایفراستف‌های خود را با روشنایی پر کنند. همین‌طور که این دو به هدف خود نزدیک و نزدیک‌تر می‌شوند، با مقاومت نیروهایی مواجه می‌شوند که نه‌تنها در فرم دشمن، بلکه به عنوان تله نیز سر راه آن‌ها قرار دارند. در این مطلب در زمینه‌ی آموزش بازی God of War می‌خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه می‌توانید وارد کندو (Hive) بشوید.

بازی God of War بهترین بازی انحصاری کنسول پلی‌استیشن 4 شناخته شد. به منظور مشاهده‌ی کلیه‌ی مطالب مرتبط با بازی God of War می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

برای این کار، ابتدا در بالای مسیری که از آن برای رسیدن به پلتفرمی که دارای غده‌های برآمده‌ی زنده است استفاده کرده بودید، بایستید. سپس به بالا سمت چپ (یا همان جهت شمال شرقی) پلتفرم بروید و بچرخید تا پشت به مسیری که از آن آمده بودید قرار بگیرید. جوری بایستید که سه غده‌ای که روبرویتان قرار دارند در یک ردیف قرار بگیرند و سپس تبر خود را رها کنید تا آن‌‌ها را مورد ضربه قرار بدهید. اگر این مطلب کمی برایتان گیج‌کننده است، سعی کنید موقعیت کراتوس را مانند تصویر زیر تنظیم کنید:

پس از این که این کار را انجام دادید، به طرف پایین و سمت چپ پلتفرم حرکت کنید و مجددا بچرخید. می‌بایست در برابر خود یه غده‌ی دیگر را ببینید که سمت راست شما در یک ردیف قرار گرفته‌اند. مجددا موقعیت شخصیت خود را مطابق اسکرین‌شات زیر تنظیم کنید تا بتوانید هر سه را با یک پرتاب از بین ببرید.

در آخر، به سمت راست پلتفرم حرکت کنید و میانه راه بایستید باید تنها سه غده‌ی دیگر باقی مانده باشند. یکی از این غده‌ها همانی است که در ورودی کندو قرار دارد. آن‌ها را مانند مراحل قبلی در یک راستا قرار دهید و تبرتان را پرتاب کنید. با انجام این کار، پلتفرم پاکسازی خواهد شد. در آخرین اسکرین‌شاتی که در این مطلب آورده شده است می‌توانید موقعیت قرارگیری کراتوس در این مرحله را مشاهده کنید:

حال شما وارد کندو شده‌اید. پیش بروید و با چالش بعدی خود مواجه شوید.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.