Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

با پیش‌خرید بازی مرد عنکبوتی لباس جدید آیرون اسپایدر را دریافت کنید

0

چند هفته پیش اطلاعاتی راجع به لباس جدید مرد عنکبوتی به دست آورده بودیم، اما حالا دانسته‌های ما در این زمینه شکل رسمی به خود گرفته‌اند. کسانی که بازی مرد عنکبوتی را پیش‌خرید کرده‌اند می‌توانند از لباس آیرون اسپایدر استفاده کنند که برای طراحی آن از فیلم Avengers: Infinity War الهام گرفته شده است. این لباس، دومین لباس اضافی اسپایدرمن است که با بازی مرد عنکبوتی عرضه می‌شود. همچنان یک لباس دیگر باقی است.

همان‌گونه که پیش‌تر اعلام شده بود، لباس‌هایی که مرد عنکبوتی در بازی خواهد پوشید، از کتاب‌های کمیک و فیلم‌های مارول الهام گرفته شده‌اند. برخی از این لباس‌ها کاملا اورجینال هستند و توسط اینسامنیک و یا دیگر هنرمندان طراحی شده‌اند.

بیشتر لباس‌های مرد عنکبوتی در این بازی، دارای قدرت‌های خاصی نیز هستند. برای مثال لباس Spider-Punk می‌تواند به کمک یک گیتار به تمامی دشمنان پیرامون مرد عنکبوتی ضربه بزند. با پیش‌خرید کردن این بازی می‌توانید بسته‌ی Spidey-Suits را به دست بیاورید که شامل لباس‌های ذکر شده به همراه یک لباس دیگر می‌شود. لباس سوم قرار است تا در تابستان امسال رونمایی شود. نسخه‌ی دولوکس دیجیتال این بازی به همراه بسته‌ی قابل دانلود The City That Never Sleeps عرضه خواهد شد و این نسخه‌ نیز دارای لباس‌های اضافه خواهد بود.

همچنین قرار است که دو کتاب مرتبط با بازی مرد عنکبوتی نیز منتشر شوند. یکی از این کتاب‌ها رمان است و تمرکز آن روی نقشه‌های کینگ‌پین برای تحت کنترل درآوردن نیویورک خواهد بود. کتاب دیگر مجموعه‌ای از نقاشی‌ها و طراحی‌های بازی است. در مطلبی که تایتان به مناسبت اعلام این کتاب منتشر کرده، این‌طور گفته شده است:

این کتاب دارای تصاویری از مرد عنکبوتی است که تاکنون دیده نشده است. این تصاویر شامل لباس و تجهیزات او، نسخه‌ی مارول از شهر زندگی‌اش یعنی نیویورک، و شخصیت‌های منفی که در برابر او قرار می‌گیرند خواهد شد. طرفداران با کمک این کتاب می‌توانند راجع به هر بخشی از بازی که بخواهند اطلاعات به دست بیاورند. این اطلاعات شامل طراحی‌های اولیه، طراحی‌های آزمایشی و طراحی‌های مفهومی نهایی بازی می‌شود.

بازی مرد عنکبوتی یک عنوان انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 سونی است و قرار است که در تاریخ 7 سپتامبر در اروپا و آمریکای شمای منتشر شود.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.