Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: گیم‌پلی اولیه‌ی بازی Beyond Good & Evil 2

بازی Beyond Good & Evil 2 با وعده‌ی یک تجربه‌ی خارق‌العاده‌ی کهکشانی در E3 سال 2017 معرفی شد. به تازگی سازندگان این بازی اولین ویدئو از گیم‌پلی این بازی را منتشر کرده‌اند و به بازیکنان اجازه داده‌اند تا ببینند در این بازی چگونه می‌توانند در فضا حرکت کنند و به مبارزه بپردازند.

گیم‌پلی این بازی که 45 ثانیه از این ویدئو را به خود اختصاص می دهد از یکی از اولین نسخه‌های بازی بازی Beyond Good & Evil 2 گرفته شده است. اگر دقت کنید، واترمارک استفاده‌شده در این کلیپ نشان می‌دهد که نسخه‌ی استفاده‌شده، Pre-Alpha بوده است. همچنین توسعه‌هندگان Ubisoft Montpellier هنگام استریم کردن این ویدئو مرتبا تاکید داشتند که این بازی هنوز در دست ساخت است.

در این ویدئو می‌توانید ابزار فضایی متعددی را ببینید که در فاصله‌ای بسیار بالاتر از سطح زمین (اما در جو آن) پرواز می‌کنند. مهم‌ترین بخش این ویدئو البته آن‌جایی است که نشان می‌دهد چگونه بازیکنان می‌توانند از محیط‌های داخلی به محیط‌های خارجی بروند.

بیشتر تمرکز این ویدئو کلیپ روی شخصیت شانی است. شانی یک زن سیاه‌پوست با موهای آفرو است. او در کناره‌ی یک کشتی هوایی می‌دود و سپس به درون وسیله‌ی نقلیه‌ی فضایی خود می‌پرد و برای کنترل خود در هوا، از جت‌پک استفاده می‌کند. پس از این شانی به سمت یک کشتی هوایی حرکت می‌کند و بالای بدنه‌ی آن به وسیله‌ی چتر فرود می‌آید.

مایکل انسل، کارگردان بازی Beyond Good & Evil 2 گفته است:

این برنامه‌ریزی نشده‌ است. این بازی واقعا سیستماتیک است و موقعیت‌هایی حماسی را برای شما و دوستانتان به همراه خواهد داشت.

توسعه‌‌دهندگان این بازی اشاره کردند که در بازی Beyond Good & Evil 2 نبرد‌های سهمگینی میان کشتی‌های فضایی وجود خواهد داشت و در کنار آن‌ها مبارزات از فاصله‌ی نزدیک و به وسیله‌ی شمشیر نیز وجود خواهد داشت. آن‌ها همچنین گفته‌اند که در این بازی و دنیای آن که به نام «سیستم 3» نیز شناخته می‌شود، لودینگ وجود نخواهد داشت. بازیکنان یک شخصیت خواهند ساخت و به عنوان یک کاپیتان دزد دریایی وارد بازی می‌شوند. و خدمه‌ای خواهند داشت که هرکدام وظایفی مانند پزشک و جاسوس را بر عهده می‌گیرند. معلوم نیست که این خدمه را هوش مصنوعی هدایت می‌کند یا این شخصیت‌ها توسط انسان‌ها هدایت خواهند شد.

انسل گفت که این ویدئو بسیار کوتاه است اما اضافه کرد که در E3 2018، چیز‌های بیشتری از این بازی خواهید دید که شامل نگاه دقیق‌تری به مکانیک بازی خواهد بود. هنوز تاریخ عرضه‌ی مشخصی برای بازی Beyond Good & Evil 2 اعلام نشده‌ است.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.