Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

فیلم Avengers: Infinity War زودتر از هر فیلم دیگری به مرز ۱ میلیارد دلار رسیده است

0

فیلم Avengers: Infinity War یک رکورد باکس آفیس دیگر را نیز شکست. پس از این که این فیلم توانست پرفروش‌ترین آخرهفته را تجربه کند، فیلم Avengers: Infinity War هم‌اکنون مرز 1 میلیارد دلار را در فروش جهانی‌اش گذراند. این فیلم در تاریخ‌های متفاوتی در نقاط مختلف جهان به نمایش درآمد که در ایالات متحده و انگلستان، به ترتیب تاریخ‌های 27 و 26 آوریل این اتفاق افتاد. این فیلم همچنین در تاریخ 3 مه در روسیه به نمایش درآمد. شنبه‌ی گذشته این فیلم توانست که از مرز فروش یک میلیارد دلار عبور کند و فیلمی باشد که در سریع‌ترین زمان ممکن به این میزان از فروش رسیده است.

برای بررسی تمامی اخبار و مطالب مرتبط با Avengers: Infinity War به این لینک مراجعه کنید.

این فیلم تا کنون 1.16 میلیارد دلار فروش جهانی داشته است. این فیلم قرار است تا در تاریخ 11 می در سینما‌های چین اکران شود. باید توجه داشت که چین دومین بازار بزرگ سینمایی را در دنیا دارد و به همین خاطر باید انتظار افزایش این آمار را نیز داشته باشیم.

فیلم Avengers: Infinity War درواقع سی و چهارمین فیلمی است که از مرز فروش یک میلیارد دلار می‌گذرد و در کنار عناوینی همچون Avatar،  Star Wars: The Force Awakens، Frozen، Skyfall و Minions قرار می‌گیرد.

انتظار می‌رود که فیلم Infinity War در این آخرهفته‌ 112.5 میلیون دلار فروش داشته باشد. این رقم باعث می‌شود که این فیلم مجددا با اقتدار در جایگاه اول بایستد. با این حال نسبت به فیلم The Force Awakens که توانسته بود در دومین آخرهفته‌ی اکرانش 149 میلیون دلار فروش داشته باشد، این رقم مقداری پایین‌تر است.

برای بررسی اولین واکنش‌ها به فیلم Infinity War به این مطلب مراجعه کنید.

این رقم 112.5 میلیون دلاری که برای این فیلم تخمین زده‌ شده است، بیش از 55 درصد از میزان فروش آخرهفته‌ی اول آن کمتر است. این کاهش به میزان قابل‌توجهی از فیلم‌های The Force Awakens (کاهش 40 درصدی) و Black Panther (کاهش 45 درصدی) شدیدتر بوده است.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.