Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 دارای حالت زامبی خواهد بود

0

غیر از اشاره‌های مرموزی که تاکنون به این بازی شده، اطلاعات زیادی درباره ی بازی Call of Duty: Black Ops 4 از طرف اکتیویژن در دسترس نیست. این ناشر قرار است تا این ماه این بازی را به طور رسمی و طی یک رویداد ویژه معرفی کند. با این حال در حال حاضر از طریق حساب رسمی توییتر E3 کمی بیشتر درباره‌ی این بازی می‌دانیم.

در این توییت مشخص شد که بازی جدید این مجموعه نیز مانند عناوین قبلی، دارای حالت بازی زامبی خواهد بود. در این توییت این‌گونه گفته شده بود:

در گوشه و کنار تجربه ی زامبی بازی بعدی تری‌آرک، یعنی Call of Duty: Black Ops 4 چه می‌گذرد؟ در E3 داستان حالت زامبی بازی کال آف دیوتی را از زبان خود سازندگان بازی بشنوید.

با توجه به محبوبیت حالت زامبی در بازی‌های قبلی ندای وظیفه و وجود داشتن این حالت در تمامی بازی‌های Black Ops تاکنون، عجیب نیست که حالت زامبی در بازی Call of Duty: Black Ops 4 نیز وجد دارد. با این حال این یکی از معدود اطلاعات موثقی است که در حال حاضر راجع به این بازی در اختیار داریم. همچنین می‌دانیم که این بازی توسط تری‌آرک در حال ساختاست و در تاریخ 12 اکتبر برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. این زمان انتظار تقریبا یک‌ماه زودتر از زمانی است که عناوین فرنچایز Call of Duty معمولا در آن منتشر می‌شوند.

غیر از این چند مورد، اطلاعات راجع به بازی Black Ops 4 بسیار محدود هستند. اگرچه اکتیویژن و تری‌آرک اشاره‌هایی به برخی از قابلیت‌های احتمالی در این بازی کرده‌اند. چند هفته‌ی پیش تری‌آرک توییتی را منتشر کرد که می‌گفت ممکن است در این بازی سیستم «انتخاب 10» در این بازی بازگردانده خواهد شد. در این توییت همچنین اشاره شده بود که مزایا و تداوم امتیازات در این بازی همچنان وجود خواهد داشت.

به زودی اطلاعات بیشتری درباره‌ی عنوان امسال فرنچایز Call of Duty به دست خواهیم آورد. اکتیویژن قرار است تا در تاریخ 17 مه به صورت رسمی طی رویدادی از این بازی پرده بردارد. همچنین در E3 2018 نیز می‌توانیم بیشتر راجع به این بازی بدانیم.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.