Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کپکام ۷.۹ میلیون نسخه Monster Hunter: World روانه‌ی بازار کرده است

0

بازی Monster Hunter: World به جرات یکی از موفق‌ترین بازی‌های نسل هشتم است. کپکام امروز اعلام کرد که این بازی فوق‌العاده، تا کنون فروش قابل توجهی را پشت سر گذاشته و تا کنون این ناشر ژاپنی 7.9 میلیون نسخه از این بازی را به بازار ارسال کرده است.

از اواخر ماه ژانویه که این بازی به بازار عرضه شده تا پایان ماه مارس، Monster Hunter: World تا 7.5میلیون نسخه عرضه را پشت سر گذاشته است و در ماه بعد این میزان را به نزدیک هشت میلیون نسخه افزارش داده است.

کپکام اذعان داشته که این بازی یک موفقیت قابل ذکر و بزرگ برای این شرکت بوده است و توانسته رکوردها را جابجا کند و حالا «پرفروش‌ترین بازی تاریخ این شرکت» محسوب می‌شود.

با در نظر گرفتن میزان درامد حاصل از این بازی این جمله‌ی گوگل می‌تواند درست باشد، اما این شرکت در تاریخ خود توانسته بازی‌هایی را با تعداد بیشتری هم به فروش برساند. به هر حال از هر طرف که نگاه کنیم Monster Hunter: World یک موفقیت بی‌نظیر برای شرکت ژاپنی محسوب می‌شود.

Monster Hunter: World درامدهای خالص کپکام در سه‌ماهه‌ی ابتدایی سال 2018 را به 94.5 میلیارد یوان رسانده و ارزش سهام این شرکت را 8.4 درصد افزایش داده است. این بازی همچنین درامدهای جاری این شرکت را با افزایشی 17.5 درصدی به 16 میلیارد رسانده است.

در کنار مانستر هانتر، کپکام بازی‌های Monster Hunter XX و Ultra Street Fighter II: The Final Challenges برای نینتندو سوییچ را از جمله پرفروش‌ترین بازی‌های خود معرفی کرده است. این شرکت ژاپنی در ادامه تصریح کرده که برنامه دارد فروش دیجیتالی بازی‌های خود را تقویت کند تا به میزان درامد و سودآوری بیشتری برسد.

کپکام همچنین برنامه‌ای برای ورود به بازار ورزش‌های الکترونیکی در ژاپن دارد که به زودی به اجرا در خواهد آورد. این شرکت به همین منظور بخش جدیدی احداث کرده و مقدمات لازم برای ورود به این بازار را فراهم آورده است.

Monster Hunter: World برای چند هفته در صدر پرفروش‌ترین بازی‌های انگلستان بود و همچنان در میان ده بازی پرفروش هفته در این منطقه دیده می‌شود.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.