Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تریلر رسمی فصل دوم سریال لوک کیج منتشر شد

سرویس نتفلیکس تریلری را برای فصل دوم سریال لوک کیج منتشر کرده است. پس از وقایع سریال The Defenders، لوک به عنوان قهرمان محلی به هارلم بازگشت. طولی نمی‌کشد که حضور این فرد معروف، توجه‌های ناخواسته‌ای را به خود جلب می‌کند. یکی از افرادی که توجه‌اش ب او جلب می‌شود نیز مانند خود او آسیب‌ناپذیر است. در این تریلر به رابطه‌ی کاری و کمی احساسی او با Misty Knight نیز اشاره‌هایی می‌شود.

شخصیت منفی مارمانند فصل دوم سریال لوک کیج، بوشمستر نام دارد. او یک رئیس جنایت‌کار است که قدرت‌هایی ماورایی دارد. فصل دوم این سریال در تاریخ 22 ژوئن در دسترس قرار خواهد گرفت و این‌طور که به نظر می رسد قرار است که بار طنز بیشتری نسبت به فصل اول آن داشته باشد. همچنین نکات علمی‌تخیلی بیشتری نیز مانند دست رباتی میستی نیز در این فصل به چشم خواهد خود.

دنیای نتفلیکسی مارول نتایج ناهمگونی را به همراه داشته است. سریال گروهی ابرقهرمانی مارول، یعنی The Defenders به خاطر پایان بخشیدن به خط داستانی‌ای که بیش از حد کش آمده بود شناخته می‌شد سریال Iron Fist نیز با استقبال مواجه نشد. جدیدترین عنوان در دنیای سریالی مارول فصل دوم سریال جسیکا جونز بود. با وجود این که فصل اول این سریال بسیار خوش درخشید، فصل دوم آن توانست به پای فصل اول برسد و ضعیف‌تر عمل کرد.

با این که به نظر می‌رسد وقایع این سریال‌ها در دنیایی یکسان با دنیای سینمایی مارول رخ می‌دهند و هرزگاهی به وقایعی مانند نبرد نیویورک اشاره می شود، سریال‌های نتفلیکس در فضایی مختص به خود پیش می‌روند. این به این معنی است که ابرقهرمان‌های سریال‌های مارول، مانند دردویل، جسیکا جونز، آیرون فیست و لوک کیج جایی در فیلم ابرابرقهرمانی مارول، یعنی فیلم Avengers: Infinity War نداشته‌اند. این فیلم توانست که رکورد‌هایی را جابه‌جا کند. Infinity War موفق شد عنوان فیلمی را به خود اختصاص بدهد که توانست در کوتاه‌ترین زمان به مرز یک میلیارد دلار فروش جهانی برسد.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.