Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

داستان Solo در کجای خط زمانی جنگ ستارگان قرار می‌گیرد؟

0

فیلم Solo: A Star Wars Story به زودی در سینماهای دنیا اکران شده و به عنوان جدیدترین قسمت فرعی مجموعه‌ی جنگ ستارگان (Star Wars) خود را مطرح خواهد کرد. این فیلم به «هان سولو»ی جوان می‌پردازد و داستان او را روایت می‌کند. اما کدام داستان؟ هان سولو در چه مقطع زمانی از جنگ ستارگان در این فیلم به تصویر کشیده می‌شود؟

درک کردن خط زمانی Star Wars ممکن است برای کسانی غیر از طرفداران دو آتشه‌ی این مجموعه دشوار باشد. جورج لوکاس فیلم‌ها را از دقیقا وسط داستان‌های جنگ ستارگان آغاز کرد. با این‌که سه‌گانه‌ی اصلی حدودا 20 سال قبل از «پیش‌درامدها» ساخته شد، طبیعتا از نظر داستانی زمان پیش درامدها به قبل از این سه فیلم برمی‌گردد.

اما داستان Solo ظاهرا بین فیلم‌های Star Wars Episode III: Revenge of the Sith و Star Wars Episode IV: A New Hope اتفاق می‌افتد. اما آیا می‌شود به زمان دقیق‌تری از این‌که داستان Solo در کجای خط زمانی جنگ ستارگان می‌ایستد رسید؟

هان سولو در این فیلم بسیار جوان است، اما یک پسر کوچک نیست، و مشخصا در طول فیلم پیرتر نمی‌شود. بدین ترتیب نتیجه‌گیری در این مورد از روی فیلم و هنگام تماشا کردن سخت است. به علاوه این‌که پایان فیلم هم چیزها را به اندازه‌ی کافی مبهم نگه می‌دارد که نتوانید بفهمید کجای خط زمانی جنگ ستارگان قرار دارید.

خوش‌بختانه نویسندگان فیلم این سوال را به دقت پاسخ داده‌اند.

داستان تقریبا 10 سال قبل از Mos Eisley اتفاق می‌افتد.

این یعنی Solo: A Star Wars Story یک دهه قبل از ملاقات هان سولو با لوک اسکای‌واکر اتفاق می‌افتد.

این‌جا می‌توانید نظرات اولیه‌ی منتقدانی که موفق به تماشای این فیلم شده‌اند را در گیم‌نیوز بخوانید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.