Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: حالت بتل‌رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4 تایید شد

یکی دیگر از شایعاتی که در رویداد رونمایی از بازی جدید مجموعه‌ی ندای وظیفه تایید شد، وجود حالت بتل‌رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4 است. این بخش از بازی که Blackout نام دارد در هنگام عرضه در بازی وجود خواهد داشت.

بدانید: بتل‌رویال به سبکی از بازی‌های چندنفره‌ی آنلاین اطلاق می‌شود که در آن، تعداد مشخصی از بازی‌کنندگان به صورت همزمان در یک نقشه حضور دارند و آخرین نفری که در این نقشه بماند برنده است.
حالت بتل‌رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4 در بزرگ‌ترین نقشه‌ای که استودیوی Treyarch تا کنون ساخته جریان خواهد داشت. این نقشه 1500 برابر نقشه‌ی محبوب Nuketown این استودیو است. با توجه به ویدئویی که از این بخش به نمایش درآمده است، نقشه‌ی این حالت از بازی، برخی از مکان‌ها و قابلیت‌های شناخته شده‌ی دیگر نقشه‌های معروف مجموعه‌ی ندای وظیفه را در بر خواهد داشت.

 

«دیوید ون‌درهار» در مورد این بخش از بازی گفته است:

برای این‌که ما بخواهیم حتا این چنین تجربه‌ای را در نظر بگیریم، می‌بایست منحصر به فرد و به گونه‌ای می‌بود که فقط Black Ops بتواند آن را خلق کرده باشد.

این اولین تجربه‌ی مجموعه‌ی ندای وظیفه از حالت بتل‌رویال است که آن را به حالتی از بازی که در آن آخرین بازی‌کننده‌ی زنده می‌تواند برنده باشد می‌برد. بازاری که در حال حاضر با تعداد بی‌شماری از بازی‌کنندگان تقریبا در انحصار دو بازی محبوب فورتنایت و PUBG است.

تری‌ارک گفته است که این بخش از بازی در زمانی بین اتفاقات Black Ops 2 و Black Ops 3 رخ می‌دهد، پس باید منتظر تعداد زیادی از سلاح‌های آینده‌نگرانه در بازی باشیم. حالت بتل‌رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4 همچنین شخصیت‌هایی از بخش زامبی‌های بازی نیز در بر خواهد داشت.

شخصیت‌های محبوب و شناخته شده‌ی مجموعه‌ی Black Ops از جمله «جیسون هادسون»، «الکس میسون»، «ویکتور رزنوف» و «رائول ممندز» در این بخش از بازی قابل انتخاب هستند.

یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های حالت بتل‌رویال Call of Duty: Black Ops 4 و دیگر بازی‌های این سبک، امکان استفاده از وسایل نقلیه‌ی موتوری در نقشه‌ی بازی است.

Black Ops 4 با بخش چندنفره‌ی آنلاین همیشگی، بخش زامبی متحول شده و پر پیچ و خم و حالت بتل‌رویال خود در تاریخ 20 مهر امسال برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

منبع polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.