Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Call of Duty: Black Ops 4 بخش تک نفره‌ داستانی نخواهد داشت

سازنده‌ی بازی Call of Duty: Black Ops 4 استودیوی تری‌ارک در جریان رویداد رونمایی از این بازی یکی دیگر از شایعات مربوط به بازی را تایید کرد. این بازی بر اساس اعلام سازندگان بخش تک نفره داستانی نخواهد داشت.

Call of Duty: Black Ops 4 بخش تک نفره‌ داستانی نخواهد داشت و بدین ترتیب به اولین بازی این مجموعه که بدون کمپین داستانی عرضه می‌شود تبدیل خواهد شد. همان‌طور که ماه گذشته اطلاعاتی در این مورد منتشر شده بود این بازی فقط با بخش‌های چندنفره‌ی آنلاین و بخش متحول شده‌ی زامبی عرضه می‌شود.

در بازی Call of Duty: Black Ops 4 بخش داستانی به حالت زامبی بازی منتقل شده است. در این حالت از بازی که چهار شخصیت متفاوت را به مخاطبین معرفی می‌کند، بازی‌کنندگان می‌توانند در سه نقشه‌ی متفاوت به صورت همکاری چهار نفره و یا تکی و با حضور یار کمکی هوش مصنوعی به بازی بپردازند. شخصیت‌های حاضر در این بخش بازی می‌توانند در زمان سفر کنند.

اگرچه بخش داستانی در بازی وجود ندارد، یک بخش تک نفره در قسمت مولتی‌پلیر آنلاین بازی گنجانده شده است که Solo Missions یا ماموریت‌های تکی نام دارد. در این ماموریت‌ها بازی‌کننده باید چالش‌هایی را با موفقت به پایان برساند که به بهتر شدن بازی او کمک می‌کنند.

این بخش به گفته‌ی «مارک لامیا» داستانی تخیلی خواهد داشت که در دل بخش چندنفره روایت می‌شود.

به نظر می‌رسد ایده‌ی اصلی انتقال روایت داستانی به دل بخش‌های متفاوت چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Black Ops 4 است.

ندای وظیفه همواره برای بخش داستانی پرخرج و سینمایی خود معروف بوده است. اوج این روایت داستانی و درخشش داستان‌پردازی بازی را می‌توان Modern Warfare 2 در نظر گرفت. اولین بازی زیرمجموعه‌ی Black Ops نیز با داستانی قدرتمند و دوست داشتنی به طرفداران معرفی شد و یکی از بهترین روایت‌های مجموعه را از آن خود کرد.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 بخش تک نفره داستانی نخواهد داشت و با این حال در تاریخ 20 مهر 97 برای پلتفرم‌های مختلف عرضه خواهد شد.

منبع polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.