Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

وقوع داستان بتلفیلد ۵ در جریان جنگ جهانی دوم قطعی به نظر می‌رسد

0

بازی بتلفیلد 5 که قرار است 30 دقیقه‌ی بامداد فردا (پنج‌شنبه 3 خرداد) به طور رسمی توسط الکترونیک آرتز و دایس رونمایی شود، ساختار روایت جنگ بازی بتلفیلد 1 را باز خواهد گرداند. این یعنی این بازی قطعا دارای بخش داستانی خواهد بود و به نظر می‌رسد داستان بتلفیلد 5 در جریان جنگ جهانی دوم می‌گذرد.

دایس و الکترونیک آرتز که برای رونمایی رسمی از بتلفیلد 5 آماده می‌شوند، پیش از شروع این مراسم با انتشار یک تصویر رسمی از بازی به استقبال طرفداران رفته‌اند. بعد از این‌که یک تیزر بسیار کوتاه از بازی منتشر شد و احتمال رخ دادن وقایع آن در جریان جنگ جهانی دوم را مطرح کرد، حالا تصویر جدید ما را از این موضوع تقریبا مطمئن می‌کند.

طرح اصلی بازی که به سیاق همیشه از پس‌زمینه‌ی محو آبی رنگ و قهرمانی که در وسط تصویر با رنگ‌های قرمز و نارنجی متمایز شده است استفاده می‌کند، امروز به طور اتفاقی منتشر شد.

کاربران رددیت که طبق معمول پیش از همه به این طرح دسترسی پیدا کردند، حالا تصویر دقیقی از آن را در اینترنت به انتشار رسانده‌اند. دایس برای یادآوری رویداد بامداد فردا از این تصویر در کارت‌های دعوت خود استفاده کرده بود که دست برخی کاربران پلی استیشن 4 و ویتا رسید.

داستان بتلفیلد 5

مهم‌ترین نکته‌ی این تصویر لباس سربازی است که در وسط آن مشاهده می‌شود. این لباس به وضوح طرح لباس ارتشی جنگاوران آمریکایی در جریان جنگ جهانی دوم است. به علاوه شخصیت حاضر در این تصویر یک اسلحه‌ی کلت M1911 در دست دارد و در طرف دیگر نیز یک اسلحه‌ی M1 مشاهده می‌شود، که البته به اندازه‌ی کافی واضح نیست.

به زودی اطلاعات کامل و دقیقی از این بازی پیدا خواهیم کرد. مطمئنا هر چه لازم است در این باره بدانیم چند دقیقه پس از نیمه شب امروز مشخص خواهد شد. با گیم‌نیوز همراه باشید.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

بیست − نوزده =