Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بتلفیلد ۵ پرمیوم پس نخواهد داشت؛ همه‌ی محتوای پس از انتشار بازی رایگان است

0

خلاف بازی بتلفیلد 1 که به همراه آن پرمیوم پس (Premium Pass) بازی فروخته می‌شد تا خریداران بتوانند محتوایی که بعد از انتشار به بازی اضافه می‌شود را دریافت کنند، بتلفیلد 5 پرمیوم پس نخواهد داشت. استودیوی «دایس» با اعلام این موضوع در رونمایی از این بازی اظهار داشت که معتقد است همه‌ی بازی‌کنندگان باید به طور همزمان و یکسان محتوای بعد از انتشار را دریافت کنند تا جامعه‌ی بازی‌کنندگان بتلفیلد در کنار هم باقی بمانند.

همزمان با عرضه‌ی بازی یک سرویس آنلاین به نام Tides of War آغاز به کار می‌کند که همه‌ی نقشه‌ها، حالت‌ها و بسته‌های گسترش دهنده‌ی بازی را به محض انتشار برای همه‌ی بازی‌کنندگان بتلفیلد 5 به ارمغان خواهد آورد.

هیچ محتوای بعد از انتشاری برای بتلفیلد 5 به طور جداگانه به فروش نخواهد رسید.

الکترونیک آرتز ادعا می‌کند که این موضوع را هم بازی‌کنندگان و هم استودیوی دایس درخواست کرده بودند و از این به بعد شما لازم نیست نگران این باشید که نقشه‌ی دلخواهتان را دوستتان هم خریداری کرده باشد یا نه! همچنین سازنده‌ی بازی نیز مطمئن است که محتوای جدیدی که برای بازی ساخته توسط بازی‌کنندگان امتحان خواهد شد، چون آن‌ها دیگر نگران این نیستند که برای خرید بخشی از بازی که قبلا برای آن پول کافی داده‌اند دوباره بهایی بپردازند یا نه.

بازی در هنگام عرضه بیشتر بر روی نبردهای ابتدایی جنگ جهانی دوم تمرکز خواهد داشت. با این وجود با گذشت زمان، دایس نبردهایی از دیگر مقاطع جنگ را برای این بازی به انتشار می‌رساند. بنا به ادعای سازندگان، این موضوع که بتلفیلد 5 پرمیوم پس ندارد باعث می‌شود همه‌ی بازی‌کنندگان این بازی، محتوای یکسانی را تجربه کنند که به آن‌ها امکان دست‌یابی به سطح جدیدی از کنترل روی تجربه‌ی بازی‌کنندگان بتلفیلد 5 را می‌دهد.

بازی بتلفیلد 5 در ماه اکتبر برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه می‌شود. تریلر به نمایش درآمده از این بازی را می‌توانید اینجا در گیم‌نیوز تماشا کنید.

منبع polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.