Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کارگردان برنده‌ی اسکار رسما به عنوان کارگردان فیلم جیمز باند معرفی شد

0

همان‌طور که انتظار داشتیم، فیلم جیمز باند 25 را کارگردان فیلم‌های «میلیونر زاغه‌نشین» و Trainspotting کارگردانی خواهد کرد. «دنی بویل» در حالی به تیم ساخت فیلم بعدی جیمزباند اضافه می‌شود که تهیه‌کنندگان این فیلم در بیانیه‌ی خود اعلام کرده‌اند از تایید بویل و دنیل کریگ برای فیلم سال 2019 جیمزباند «خرسند» هستند. با اضافه شدن کارگردان فیلم جیمز باند و تکمیل گروه ساخت این فیلم، فیلمبرداری آن از دسامبر آغاز می‌شود.

در این بیانیه آمده است که تیم تهیه‌ی این فیلم از این که دنی بویل را به عنوان کارگردان فیلم جیمز باند بعدی می‌شناسد، بسیار خرسند است. علاوه بر بویل، همان‌طور که بعد از حرف و حدیث‌های فراوان مشخص شده بود، دنیل کریگ برای بار پنجم در نقش قدرتمندترین سلاح انگلستان ظاهر می‌شود. کریگ در بیست و پنجمین فیلم سینمایی جیمز باند نیز نقش این مامور مخفی را بازی می‌کند.

در ضمن این اطلاعیه آمده است که فیلم‌برداری فیلم جیمز باند در استودیوی پاین‌وود در ماه دسامبر آغاز می‌شود.

دو فیلم قبلی این مجموعه را «سم مندز» انگلیسی کارگردانی کرده بود. بعد از اکران دو فیلم «اسکای‌فال» و «اسپکتر» در سال 2016 این کارگردان اعلام کرد که همکاری او با این مجموعه به پایان رسیده است. او در این باره گفته بود:

یک ماجراجویی بزرگ بود. من تک تک ثانیه‌های آن را دوست داشتم.

دنی بویل که قبلا گفته بود بر روی یک فیلم‌نامه‌ی جیمزباند کار می‌کند و منتظر تایید سونی است تا کارگردانی این فیلم را برعهده بگیرد، قبلا فیلم‌های مهم و موفقی از جمله «127 ساعت»، «میلیونر زاغه‌نشین»، «استیو جابز» و فیلم تحسین برانگیز تِرِین‌اسپاتینگ را ساخته و کارنامه‌ی بسیار موفقی دارد.

باند 25 که هنوز نام آن مشخص نشده، در نوامبر 2019 در سینماهای سراسر جهان جز ایران و چند کشور بیچاره‌ی دیگر اکران خواهد شد. علاوه بر کریگ و بویل که حضورشان در این فیلم تایید شده، «جان هادج» نویسنده‌ی فیلم Trainspotting فیلمنامه‌ی آن را می‌نویسد.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.