Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کارگردان هابیت تکذیب کرد: پیتر جکسون سریال ارباب حلقه‌ها را نمی‌سازد

0

در حالی که شرکت «آمازون» همچنان به پیشرفت در توسعه‌ی سریال ارباب حلقه‌ها برای سرویس پرایم ویدئوی خود می‌اندیشد، چیز زیادی از اقتباس تلویزیونی این عنوان محبوب نمی‌دانیم. با این حال پیش از این شایعه شده بود که پیتر جکسون سریال ارباب حلقه‌ها را کارگردانی می‌کند. خبری که اکنون توسط او تکذیب شد.

قبلا طی گزارشی، کارگردان سه‌گانه‌ی سینمایی ارباب حلقه‌ها و هابیت به عنوان یکی از اشخاص تاثیرگذار بر روی سریال ارباب حلقه‌ها معرفی شده بود. در خبرها آمده بود که پیتر جکسون سریال ارباب حلقه‌ها را خواهد نوشت و تهیه و کارگردانی خواهد کرد. اتفاقی که می‌توانست به اندازه‌ی زیادی بر سرنوشت این سریال گران‌قیمت و پرخرج تاثیرگذار باشد.

به گفته‌ی جکسون که در حال حاضر درگیر فیلم جدیدش Mortal Engines است، چنین اتفاقی نخواهد افتاد. این کارگردان در گفتگویی با مجله‌ی فرانسوی Allocine تایید کرده که هیچ ارتباطی با سریال آمازون ندارد:

من به هیچ وجه با سریال ارباب حلقه‌ها درگیر نیستم. البته متوجه می‌شوم که چطور اسم من ممکن است به ذهن‌ها خطور کند، اما هیچ اتفاقی توسط من در این پروژه نمی‌افتد.

این‌که پیتر جکسون سریال ارباب حلقه‌ها را نمی‌سازد، واضح‌تر از این ممکن نبود مطرح شود. این کارگردان در حالی این موضوع را با صراحت مطرح می‌کند که آمازون همچنان به دنبال افراد درست برای ساخت این سریال است. حالا می‌دانیم که پیتر جکسون قطعا کاره‌ای نیست و باید منتظر اعلام آمازون باشیم.

یکی دیگر از شایعاتی که در مورد پیتر جکسون مطرح شده بود این بود که کارگردان هابیت، در حال برنامه‌ریزی برای ساخت یک فیلم اقتباسی از کتاب‌های کمیک است. او این شایعه را نیز رد کرد و گفت:

من طرفدار کتاب‌های کمیک نیستم، هیچ وقت کمیک نخوانده‌ام و بنابراین مشتاق اقتباس از یک داستان کمیک برای سینما نخواهم بود.

به هر حال با توجه به این‌که هر سال تعداد زیادی فیلم بر اساس کتاب‌های کمیک ساخته می‌شوند، بهتر است کارگردانی این فیلم‌ها به کسی سپرده شود که حداقل تمایلی به این کار دارد.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.