Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تنها با گذشت ۶ دقیقه اولین بازی بتل رویال E3 2018 رونمایی شد!

کنفرانس الکترونیک آرتز در E3 2018 آن‌طور که باید و شاید نبود. این شرکت نه تنها چیز زیادی برای عرضه نداشت و همان روند همیشگی آمار و ارقام و بازی‌های ورزشی و چند نمایش گیم‌پلی از بازی‌های قبلا معرفی شده‌ی خود را تکرار کرد، این بار چند کار کسل‌کننده‌ی دیگر را هم امتحان کرد تا شروع E3 2018 را آن‌قدر بی‌رمق کند که همه‌ی شرکت‌های دیگر شانس پیروزی در مسابقه‌ی جذابیت را داشته باشند. EA اما یک رکورد جالب از خود برجای گذاشت! این شرکت پس از گذشت تنها 6 دقیقه از شروع کنفرانس خود که به طور رسمی اولین کنفرانس E3 امسال بود، اولین بازی بتل رویال E3 2018 را رونمایی کرد.

البته که این بازی قبلا معرفی شده بود و ما از یک بازی کاملا جدید صحبت نمی‌کنیم. الکترونیک آرتز حالا برای مدتی است که از بازی بتلفیلد 5 رونمایی کرده و این بازی را به نمایش گذاشته بود. اما اولین تریلر گیم‌پلی بخش چندنفره‌ی بازی در کنفرانس این شرکت در E3 2018 به نمایش درآمد و حدس بزنید چه شد؟ حالت بتل رویال برای این بازی رسما تایید شد. این بخش از بازی که Royale نام دارد، فعلا در حد همین معرفی کوتاه باقی مانده و اطلاعات بیشتری از آن در دسترس نیست.

به هر حال، اپیدمی بتل رویال برای بازی‌های تیراندازی خیلی جدی است. تقریبا هیچ شکی نبود که بعد از ندای وظیفه، بتلفیلد هم به جرگه‌ی بازی‌های صاحب بتل رویال می‌پیوندد. بتلفیلد 5 با موفقیت توانست به اولین بازی بتل رویال E3 2018 تبدیل شود و نمایش قابل قبولی هم داشت. در تریلری که تماشا می‌کنید، سرعت جنگ و هیجان آن به مراتب بیشتر شده است و بازی‌کنندگان حالا می‌توانند با سر توی شیشه‌ی پنجره بروند و یا تیربارهای ثابت شده را دور بزنند. گیم‌پلی بازی تغییر زیادی نکرده، اما شتاب درگیری‌ها به قدری اضافه شده است که بازی به غایت جذاب به نظر می‌رسد.

اما خودمانیم، شش دقیقه برای معرفی اولین بازی بتل رویال کافی بود؟ به نظر من حتا گل اول اسپانیا به ایران در جام جهانی هم بعد از دقیقه‌ی 6 به ثمر می‌رسد. شاید حتا در دقایق آخر.

منبع kotaku
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.