Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

E3 2018: بازی Dying Light 2 با نویسندگی کریس اولون افسانه‌ای معرفی شد!

سورپرایزی دیگر از کنفرانس E3 2018 مایکروسافت معرفی بازی Dying Light 2 به نویسندگی کریس اولون بود. با گیم‌نیوز همراه باشید.

کریس اولون، طراح مشهور دنیای بازی‌های ویدیویی که با عناوین Fallout 2 و Baldur’s Gate شناخته می‌شود، باری دیگر به این عرصه با بازی Dying Light 2 بازگشته است. در کنفرانس Xbox E3 اعلام شد که دومین نسخه این مجموعه در تاریخی نامعلوم برای سه پلتفرم اصلی منتشر خواهد شد.

همچون قسمت قبلی، Dying Light 2 نیز شامل پارکور، بخش co-op، زامبی‌ها و شب‌های وحشتناک خواهد بود. اما بخش کاملاً جدیدی که قرار است در این قسمت جدید ببینیم تجربه‌ای متفاوت از انتخاب‌ها و عواقبشان خواهد بود؛ جایی که کریس اولون وارد ماجرا می‌شود!

معرفی dying light 2

در این بازی، مأموریت‌هایی برای گروه‌های متنوع دنیای پساآخرالزمانی انجام خواهید داد و اعمال شما تأثیرات مهمی روی تکامل دنیا پیرامونتان می‌گذارد.

استودیو Techland همانطور که ذکر شد هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار بازی معرفی نکرده است.

منبع EuroGamer
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.