Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی Fallout 76 پیش‌درآمد فال‌اوت ۴ با چهار برابر وسعت آن خواهد بود

Fallout 76 پیش‌درآمد فال‌اوت 4 است که به تازگی توسط بتسدا با انتشار یک تریلر کوتاه از آن رونمایی شده بود. جزئیات بیشتری از بازی Fallout 76 توسط تاد هاوارد در جریان کنفرانس Xbox E3 مشخص شد که در ادامه این خبر در گیم‌نیوز با شما در میان می‌گذاریم. با ما همراه باشید.

تاد هاوارد کارگردان و تهیه‌کننده اجرایی بازی پس از آمدن روی صحنه، از وسعت حیرت‌انگیز این نسخه جدید سخن به میان آورد. به گفته وی، بازی Fallout 76 وسعتی معادل با ۴ برابر وسعت نسخه چهارم مجموعه خواهد داشت!

در گیم‌نیوز بخوانید: این مرد بعد از رونمایی بازی Fallout 76 توسط بتسدا یک شیشه سس فلفل خورد

زمان رخداد بازی پیش از وقوع اتفاقات تمامی قسمت‌های قبلی است و جنبه‌های جدیدی از ویرجینیای غربی ویران‌شده را پیش رویتان قرار می‌دهد. هاوارد از افشای اطلاعات بیشتر خودداری کرد تا در کنفرانس بتسدا به آن پرداخته شود.

تریلر به نمایش درآمده از این بازی در جریان کنفرانس، هر آنچه که از یک Fallout انتظار داشتیم را در خود داشت. اما آیا این نسخه با وجود مدت کمی (با در نظر گرفتن فواصل مرسوم میان قسمت‌های پیشین) که از انتشار نسخه چهارم می‌گذرد، می‌تواند موفق شود؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.