Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تابستان امسال Final Fantasy XIV و Monster Hunter World به هم خواهند رسید

نمی‌توان انتظار داشت که صحبت از کنفرانس اسکوئر اینکس در E3 2018 باشد و حرفی از بازی Final Fantasy XIV زده نشود. بر اساس رونمایی صورت گرفته توسط اسکوئر اینکس، قرار است تا در تابستان امسال همکاری‌هایی میان بازی‌های Final Fantasy XIV و Monster Hunter World صورت بگیرد.

همان‌طور که می‌توانید در بالای این صفحه تماشا کنید، این تریلر با نگاهی به بازی Final Fantasy XIV آغاز می‌شود. در ابتدا این تریلر به‌گونه‌ای به نظر می‌رسد که گویی قرار است تیزری برای به‌روز‌رسانی 4.3 این بازی به نام Under the Moonlight باشد.

پس از این بخش به قسمتی می‌رسم که وعده از همکاری میان این دو بازی می‌دهد. این مدل از همکاری‌ها برای عناوین کپکام چیز عجیبی نیست و با این که هنوز تاریخ دقیقی برای این مسئله مشخص نشده، قرار است این اتفاق در تابستان امسال رخ دهد.

هر دو بازی‌های Final Fantasy XIV و Monster Hunter World در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس‌ وان قابل دسترس هستند.

منبع dualshockers
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.