Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

E32018: اسکوئر انیکس از بازی جدید The Quiet Man رونمایی کرد

کنفرانس مطبوعاتی شرکت اسکوئر، امسال هم کوتاه، مختصر و مفید بود و این ناشر بزرگ بازی‌های رایانه‌ای این بار سعی کرد که سکوت را هم رعایت کند و سر و صدای زیادی به راه نیاندازد. شاید به همین خاطر بود که بازی جدید The Quiet Man تنها غافل‌گیری بزرگ این شرکت برای E3 2018 بود. در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید.

معرفی این بازی جدید با یک تریلر کوتاه همراه بود که البته طبق قاعده نباید هم چیزی از بازی را به نمایش می‌گذاشت. این بازی از لحاظ ظاهری بسیار به عنوان Deus Ex شبیه بود و همین موضوع باعث شد که در ابتدا ما فکر کنیم که قرار است قسمت بعدی بازی محبوب دئوس‌اکس معرفی شود.

تریلر به نمایش درآمده در واقع یک لایو-اکشن است که در نهایت به چیزی شبیه سی‌جی‌آی تبدیل می‌شود. جلوه‌های ویژه‌ی تریلر نوید یک بازی خوش‌ساخت را می‌دهند، اما باید توجه داشت که هیچ اشاره‌ای به خود بازی نشده است و موضوع می‌تواند به طور کل تغییر کند. اسکوئر اعلام کرده که اطلاعات بیشتر از این بازی را در ماه اوت منتشر می‌کند. این یعنی احتمالا اولین نگاه ما به این بازی در گیمزکام 2018 خواهد بود.

با این‌حال می‌دانیم که این بازی پروژه‌ای برای استیم بر روی پی‌سی و پلی استیشن 4 است. استودیوی سازنده‌ی بازی جدید The Quiet Man اعلام نشده است. به علاوه هیچ ایده‌ای در مورد تاریخ انتشار آن هم نداریم.

اخبار E3 2018 را از گیم‌نیوز دنبال کنید.

منبع eurogamer
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.