Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

معرفی رسمی Assassin’s Creed Odyssey دست اول نبود اما یوبی‌سافت را نجات داد

با وجود درز اخبار مرتبط با این بازی تا پیش از معرفی رسمی Assassin’s Creed Odyssey یوبی‌سافت توانست نمایش قابل قبولی از بازی خود ارائه دهد و ضمن این‌که با این بازی ضعف‌های کنفرانس خود را پوشاند، ما را به ادامه‌ی یک مجموعه‌ی دوست‌داشتنی امیدوار کرد. در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید.

دقایقی قبل کنفرانس یوبی‌سافت در E3 2018 هم به پایان رسید و این کنفرانس اگرچه غافل‌گیری بزرگی به همراه نداشت، در یکی از بهترین حالات ممکن به پایان رسید. معرفی رسمی Assassin’s Creed Odyssey آن‌چنان جذاب ظاهر شد که تقریبا همه‌ی ما فراموش کردیم حداقل نیمی از اطلاعاتی که حالا یوبی‌سافت به عنوان محتوای دست اول به ما ارائه می‌کند را قبلا شنیده و خوانده‌ایم.

یوبی‌سافت که حالا بار دیگر ثابت کرده راه و رسم معرفی بازی‌ها را بلد است، این بار هم با معرفی رسمی Assassin’s Creed Odyssey یک قدم دیگر برداشت. بازی در یونان باستان می‌گذرد. شما دو شخصیت را برای انتخاب در ابتدای بازی دارید و می‌توانید از بین شخصیت اصلی مرد و زن یکی را برگزیده و تا پایان با او ادامه دهید.

این اولین بازی مجموعه فرقه اساسین است که به طور کامل یک عنوان نقش آفرینی محسوب می‌شود. در بازی نه فقط به‌روزرسانی و بهبود سلاح‌ها و ادوات و درخت مهارت‌ها وجود دارد که برای اولین بار می‌توانید دیالوگ‌های شخصیت را انتخاب کنید و به داستان شکل دهید. تصمیمات شما بر روی روند داستان و احتمالا پایان آن تاثیر مستقیم دارند.

چه این بازی را با «کاساندرا» آغاز کنید و چه با «الکسیوس» Assassin’s Creed Odyssey به شما درس تاریخ می‌دهد. شخصیت‌های تاریخی جذابی مثل همیشه در بازی حضور دارند که از آن‌ها می‌شود به سقراط اشاره کرد!

یوبی‌سافت بعد از نمایش دادن یک تریلر سینمایی جذاب از این بازی برای اولین بار و شکستن سپر دفاعی مخاطبین خود، گیم‌پلی بازی را نیز به نمایش درآورد که در راستای جذابیت حداکثری این رونمایی کارکرد داشت. شخصیت زن بازی، اسب، نبرد نزدیک و درگیری و گیم‌پلی مورد انتظاری که یوبی‌سافت به ما نشان داد، معرفی رسمی Assassin’s Creed Odyssey را از همیشه جذاب‌تر کرد.

نبردهای دریایی در بازی وجود دارند. داستان 400 سال قبل از اوریجینز می‌گذرد و اتفاقات زیاد دیگر. بازی برای پی سی،‌ پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه می‌شود. 13 مهر 97.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

یازده + هفده =