Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

نمایش گیم‌پلی بازی Death Stranding برای اولین بار در کنفرانس E3 2018 سونی

گیم‌پلی بازی Death Stranding که مدت‌هاست مورد انتظار طرفداران است بالأخره به‌صورت عمومی به نمایش درآمد. با گیم‌نیوز همراه باشید.

طبیعتاً نباید انتظار داشته باشید که با نمایش تریلری نیمه‌سینمایی از بازی Death Stranding به پاسخ سوالاتتان در رابطه با این بازی مرموز برسید. باید بگوییم که کوجیما در این تریلر جدید که در جریان کنفرانس E3 2018 سونی به نمایش درآمد نیز سنت‌شکنی نکرد و حتی سوالات بیشتری در ذهنمان بوجود آورد. حقیقتاً آن موجودات شبه مانند چه بودند؟!

اول از همه آن که در صحنه‌های سینماتیک تریلر، دو بازیگر جدید حاضر در بازی رونمایی شدند. اولین کاراکتر که نقش‌آفرینی آن را لئا سیدو بازیگر فرانسوی برعهده داشته، به نظر می‌آید یک مأموز ویژه باشد و در جریان تریلر شخصیت اصلی بازی، سم پورتر بریجز، را از دست موجودی شبه‌مانند که قابل دیدن نیست و فقط رد پاهایش (بخوانید دست‌هایش) روی زمین باقی می‌ماند نجات می‌دهد. در قسمتی دیگر از تریلر وی را در حال خوردن نوعی حشره عجیب می‌بینیم. دیگر بازیگر معرفی‌شده در جریان تریلر، لیندزی واگنر بود که کاراکتر وی تنها چند ثانیه در پایان تریلر و در حالی که روی شن‌های ساحلی که به نظر شبیه همان ساحل اولین تریلر منتشر‌شده از بازی است ایستاده و به شما می‌نگرد.

بخش‌های کوتاهی از این تریلر، گیم‌پلی بازی را به نمایش می‌گذاشت که صرفاً به گشت و گذار در محیط‌های مرموز و خارق‌العاده بازی خلاصه می‌شد. شخصیت اصلی بازی با هنرمندی نورمن ریداس، تجهیزات و ابزار‌های مختلفی (و بله! سلاح) در اختیار دارد که چندان از کاربرد و نحوه عملکرد آن‌ها اطلاع نداریم و فقط می‌دانیم شخصیت اصلی در این بازی وظیفه انتقال بسته‌های ویژه را برعهده دارد. در یکی از صحنه‌های مربوط به گیم‌پلی می‌بینیم که سم با فعال کردن دستگاهی که شبیه به نوعی رادار است و انرژی خود را از جنینی در یک رحم مصنوعی می‌گیرد، می‌تواند موجودات شبه‌مانندی که پیش‌تر دیدیم را در حالیکه میان زمین و هوا معلق هستند در قالب سایه‌ای مشاهده کرده و از برخورد با آن‌ها خودداری کند.

Death Stranding آخرین اثر هیدئو کوجیما در انحصار کنسول پلی‌استیشن 4 قرار دارد و در تاریخی نامعلوم برای این کنسول منتشر خواهد شد.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.