Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: بازی Vigor جدیدترین عنوان استودیو بوهمیا در سبک بقاست

چند روز پیش از آغاز E3 2018، استودیو بوهمیا تبلیغاتی را شروع کرد که در آن‌ها وعده‌ی یک معرفی ویژه را برای این رخداد به طرفداران می‌داد. این استودیو که پیش‌تر عناوینی مانند Arma و DayZ را در کارنامه ی خود دارد، در آن زمان اطلاعات بیشتری را درباره‌ی این معرفی منتشر نکرد. حالا در جریان E3 2018 این استودیو بازی Vigor را معرفی کرده است. بازی Vigor یک عنوان در سبک تیراندازی بقاست که قرار است امسال از طریق Game Preview برای ایکس‌باکس وان منتشر شود.

همان‌گونه که می‌توانید در این ویدئو ببینید، این بازی در اروپای پساآخرالزمانی اتفاق می‌افتد. اگر بخواهیم دقیق‌تر باشیم باید بگوییم که این بازی در سال 1991 و در کشور نروژ رخ می‌دهد و شرایط به گونه‌ای است که نروژ به عنوان آخرین خط دفاعی منطقه باقی مانده است.

پایان تمدن باعث شده است نروژ تبدیل به کشوری خطرناک بشود که در آن تنها افراد بی‌رحم و زیرک می‌توانند شانس بقاء داشته باشند. متاسفانه نه در این تریلر و نه در وبسایت رسمی این بازی اطلاعات بیشتری در مورد آن به چشم نمی‌خورد.

تا این‌جا می‌دانیم که بازی Vigor یک عنوان تیراندازی سوم شخص است که در آن بازیکنان می‌بایست برای به دست آوردن مواد و تسلیحات مرود نیاز خود اطراف را بگردند و در خانه‌های خالی از سکنه پناه بگیرند. بازیکنان همچنین می‌توانند محل سکونت خود را ارتقاء داده و با دیگر بازیکنان حاضر در این بازی به مبارزه بپردازند.

بوهمیا گفته است که برخورد‌های بازیکنان میان 8 الی 16 بازیکن شکل خواهد گرفت. این‌طور که به نظر می‌رسد این بازی همان ویژگی‌های بارز عناوین قببلی این استودیو را داشته باشد.

 

تصاویری از این بازی را در گالری زیر تماشا کنید:

Vigor قرار است یک بازی رایگان باشد. تاریخ دقیق انتشار این بازی هنوز معرفی نشده است اما در سال 2019 منتشر خواهد شد. با این حال شما می‌توانید امسال از طریق Xbox Game Preview به نسخه ی بتای این بازی دست پیدا کنید. اگر می‌خواهید زودتر از این‌ها به این بازی دست پیدا کنید هم می‌توانید برای شرکت در بتای محدود این بازی از طریق وب‌سایت رسمی آن اقدام کنید.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.