Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: ده دقیقه از گیم‌پلی بازی مرد عنکبوتی از دموی E3 2018

به نظر می‌رسد که بازی Spider-Man ساخته‌ی استودیو اینسامنیاک یکی از مهم‌ترین عناوین حاضر در E3 2018 بوده باشد و زمانی که کنفرانس سونی با این بازی به اتمام رسید، نگاه‌های زیادی متوجه آن بودند. این بازی که انحصارا برای پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود را می‌شد در E3 بازی کرد. سونی یک ویدئوی ده دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی مرد عنکبوتی در اختیار گذاشته است که از نسخه‌ی قابل‌بازی Spider-Man در غرفه‌ی نمایش سونی گرفته شده است.

این ویدئو شامل قسمت‌های مختلفی است که عناصر مختلف تشکیل‌دهنده‌ی این بازی را نشان می‌دهند. شروع این ویدئو با تارگردی مردعنکبوتی در منهتن است. در این بازی کنترل‌ها نسبتا ساده‌ هستند و برای آویزان شدن و تاب خوردن می‌بایست دگمه‌ی R2 را نگه داشته و سپس آزاد کنید تا از تار خود رها شده و بپرید. همچنین می‌توانید برای پایین پریدن از تار خود از X استفاده کنید. این کار باعث پرتاب شدن مرد عنکبوتی به جلو می‌شود و به او کمک می‌کند تا هنگام تاب خوردن سرعت خود را هم افزایش دهد. هنگامی که در شهر شروع به تاب خوردن می‌کنید متوجه دایره‌های کوچکی در محیط خواهید شد. این‌ها نشان‌گر جاهایی هستند که مرد عنکبوتی می‌تواند روی آن‌ها فرود بیاید. برای اینجام این‌کار می‌بایست از فشردن R2 و L2 استفاده کنید.

برای تماشای تریلر منتشرشده از این بازی در جریان E3 2018 به این لینک مراجعه کنید.

بخش بعدی این ویدئو، قسمتی از مبارزه‌ی تن‌به‌تن مرد عنکوبی با اعضای یک گنگ چینی است که ماسک‌های به شکل هیولا به چهره دارند.  اکشن این قسمت سریع و روان است و می‌توان گفت که شبیه به سیستم مبارزات بتمن در بازی‌های آرخام به نظر می‌رسد. البته در این بازی برای جاخالی دادن می‌بایست از دایره استفاده کنید. مرد عنکبوتی می‌تواند با فشردن و نگه داشتن دکمه‌ی مربع دشمنان را به هوا پرتاب کنید و با فشردن دگمه‌ی مثلث، از تار خود استفاده کند. فشردن هم‌زمان L1 و R1 باعث می‌شود که هرموقع ممکن باشد، بسته به محیطی که در آن قرار دارید یک نوع حمله‌ی خاص را اجرا کنید. این حملات بسیار ترسناک به نظر می‌رسند. برای مثال در یکی از آن‌ها، مرد عنکبوتی درب یک ماشین را از جای درمی‌آورد و آن ‌را می‌چرخاند و به یکی از دشمنانش می‌کوبد.

در قسمت بعدی این ویدئو، مری جین اطلاعاتی درباره‌ی یک انبار در شهر چینی‌ها به مرد عنکبوتی می‌دهد. اسنایپر‌های بالای ساختمان متوجه آمدن او نمی‌شوند و او پس از خلاص شدن از شر آن‌ها، به سراغ دیگر اعضای گنگ که در داخل انبار هستند می‌رود.

در نیمه‌ی دوم این ویدئو، یوری واتانابی (عنصر نفوذی مرد عنکبوتی در پلیس نیویورک) او را برای سامان دادن به شرایط یک دزدی از بانک می‌فرستد. او در خزانه‌ی بانک با «شاکر» روبرو می‌شود و با این رویارویی، یکی از باس فایت‌های بازی آغاز می‌گردد. محیط پیرامون به شکل لذت‌بخشی قابل‌تخریب است و در انتهای این مبارزه تقریبا تمامی لابی نابود شده است.

 

بازی مرد عنکبوتی قرار است تا در تاریخ هفتم سپتامبر برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شود.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

2 × 3 =