Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی The Last of Us: Part 2 دارای دکمه‌ی اختصاصی برای جاخالی دادن خواهد بود

0

اگر تریلر اخیر بازی The Last of Us: Part 2 را که در جریان E3 2018 معرفی شده بود تماشا کرده باشید، شاید به این نکته توجه کرده باشید که الی کمی از بازی قبلی تند و تیزتر به نظر می‌رسد.

این موضوع به این خاطر است که الی در این بازی توانایی‌های حرکتی جدیدی دارد که برای بازیکنان قابل استفاده است. اولین توانایی جدید او این است که می‌تواند از حملاتی که به وی می شود، با فشردن دکمه‌ای در زمان مناسب جاخالی بدهد.

طراح ارشد این بازی، ریک کمبیر، اخیرا در جریان پرسش و پاسخی گفته است:

ما {در این بازی} دکمه‌ای به جاخالی دادن اختصاص داده‌ایم. کاربرد این دکمه در تریلر بازی و در قسمت دو به یک آن به نمایش گذاشته شده بود. زمانی که به الی حمله می‌شود و او با رفتن به سمت خودرو از آن جاخالی می‌دهد. این جاخالی دادن، به محیط بستگی دارد. جنبه‌های مبارزه‌ی از نزدیک مرتبط با موقعیت همیشه یکی از مهم‌ترین قسمت‌های بازی اول بوده‌اند و حالا هم در این بازی جاخالی دادن را به این مکانیزم‌ها اضافه کرده‌ایم تا سیستم مبارزه از نزدیک این بازی چالش‌برانگیزتر شود.

مبارزات در بازی ول The Last of Us به خوبی توانسته یود که تاثیرات هر ضربه با به نمایش بگذارد و درماندگی و خشونت لازم برای زنده‌ ماندن در این دنیای بد را نشان دهد؛ حتی با این وجود که تنها می‌بایست یک دکمه را برای مبارزات می‌فشردید. این جاخالی دادن می‌تواند مهارت لازم در مبارزات را بالاتر ببرد و به شما شانس آخری برای جلوگیری از مورد حمله قرار گرفتن توسط ضربات مر‌گ‌آور را بدهد. این طور که به نظر می‌رسد شما در صورت داشتن سرعت عکس‌العمل کافی حتی می‌توانید از تیر‌‌های تیروکمان نیز جاخالی بدهید.

علاوه بر این‌ها، الی اکنون مخفیانه‌تر نیز عمل می‌کند. معلوم نیست که آیا او یاد گرفته که شنا کند یا نه، اما او اکنون می‌داند که چگونه سینه‌خیز حرکت کند.

 

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.