Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تام هالند عنوان رسمی قسمت دوم فیلم Spider-Man را فاش کرد

0

تام هالند جوان که حالا به خوبی در نقش پیتر پارکر و مرد عنکبوتی جا افتاده و در آخرین فیلمی که از او و این شخصیت محبوب به روی پرده رفته یعنی اونجرز: اینفینیتی وار به خوبی ایفای نقش کرده است، به لو دادن اطلاعات مهم فیلم‌ها معروف است! در آخرین دهن لقی خود، هالند عنوان رسمی قسمت دوم فیلم Spider-Man را لو داده که در نوع خود، پروژه‌ی تبلیغاتی جالبی است!

بد نیست بدانید که «بندیکت کامبربچ» در جریان تور رسانه‌ای Avengers: Infinity War مسئول کنترل قفل دهان تام هالند بود تا این بازیگر جوان و البته دهن لق، چیزی از این فیلم لو ندهد. اتفاقی که شاید به نوعی نوش دارویی بعد از مرگ سهراب محسوب می‌شد و خیلی قبل‌تر از این‌ها هالند آتو را دست رسانه‌ها داده بود.

سونی و مارول که می‌خواستند هر طور شده تهدید افشای اطلاعات توسط تام را به فرصتی تبلیغاتی تبدیل کنند، راه رونمایی از عنوان رسمی قسمت دوم فیلم Spider-Man را این بازیگر خوش آتیه دانستند و ریش و قیچی را دست او سپردند.

Sorry for no announcements, but I love you guys ♥️

A post shared by ✌️ (@tomholland2013) on

قسمت دوم فیلمی که تا مدت‌ها Spider-Man: Homecoming 2 می‌نامیدیم، نام دیگری دارد که هالند در یک پست اینستاگرامی به طرز هوشمندانه‌ای آن را افشا کرده است. او که ادعا می‌کند خبری از این فیلم ندارد و نمی‌تواند اطلاعاتی از آن منتشر کند و در واقع تازه فیلمنامه به دستش رسیده،‌ ناگهان…! باید حدس زده باشید!

در گیم‌نیوز بخوانید: بازگشت به خانه‌ی اصالت؛ بررسی فیلم Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Far From Home قسمت بعدی عنوان مرد عنکبوتی است که توسط سونی و مارول ساخته می‌شود. Spider-Man: Far From Home فیلم بعدی مرد عنکبوتی جدیدی است که تام هالند در آن در نقش پیتر پارکر بازی می‌کند.

این فیلم که حالا به هر ترتیب از عنوان رسمی آن هم با خبر شده‌ایم، در حالی در تابستان سال آینده در سینماهای جهان به جز ایران و چند کشور دیگر به اکران در می‌آید که بازی جدید مرد عنکبوتی فاصله‌ی چندانی با انتشار ندارد.

منبع polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.