Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

راهنمای The Crew 2: امتیازات الحاقی به قطعات در بازی The Crew 2

0

همان‌طور که گفتیم، بازی The Crew 2 یک عنوان رانندگی معمولی نیست، بلکه المان‌های شخصی‌سازی زیاد آن را به یک تجربه‌ی نقش‌آفرینی با ماشین تبدیل کرده است. حالا که متوجه سیستم پیشروی در بازی و مهارت‌ها شدید و همچنین اصول اولیه‌ی شخصی‌سازی و بهبود ماشین با تعویض قطعات و تیونینگ را فرا گرفتید، باید به سراغ یکی دیگر از موارد مورد اهمیت در تبدیل کردن ماشین به ابزاری برای رسیدن به اهدافتان برویم. در این قسمت از راهنمای بازی، امتیازات الحاقی به قطعات در بازی The Crew 2 را مرور می‌کنیم.

امتیازات الحاقی به قطعات در بازی The Crew 2

قطعاتی که به دست می‌آورید، از اولین تا آخرین درجه، با الحاقات (affixes) همراه خواهد بود. امتیازاتی که بازی برای هر قطعه‌ای که به دست آورده‌اید در نظر می‌گیرد. این امتیازات می‌توانند هر چیزی از میزان دقت در باران گرفته تا پول و تعداد دنبال‌کنندگانی که با شرکت در هر کدام از فعالیت‌های بازی به دست می‌آورید را تحت تاثیر قرار دهند. قطعات «نایاب» با یک امتیاز الحاقی و قطعات «اپیک» با دو امتیاز الحاقی قابل استفاده می‌شوند.

پِرک‌ها (امتیازات الحاقی)‌ را به صورت تصادفی به دست می‌آورید، برای همین باید مدام در بازی به دنبال آن‌ها باشید.

گاهی اوقات یک قطعه‌ی معمولی می‌تواند دارای یک امتیاز الحاقی بهتر از یک قطعه‌ی نایاب باشد. گاهی اوقات لازم است که برای سبکِ مسابقه یا آب و هوایی که می‌خواهید در آن مسابقه دهید، قطعات را جابه‌جا کنید تا بهترین عملکرد را داشته باشید. این تصمیم را باید با در نظر گرفتن امتیاز و عملکرد کلی قطعات و همچنین امتیازات الحاقی آن‌ها اتخاذ کنید.

روش از پیش‌تعیین‌شده‌ای برای شخصی‌سازی و بهبود قطعات و ماشین‌ها در بازی The Crew 2 وجود ندارد، اما می‌توانید ماشین خود را در مسیر مشخصی بهبود ببخشید. برای مثال، اگر به دنبال پول بیشتری در بازی هستید، بهتر است مطمئن شوید که همه‌ی قطعاتی که از آن استفاده می‌کنید با امتیاز الحاقی مربوط به افزایش درامد ارتقا یافته‌اند.

راهنمای بازی The Crew 2 را در روزهای آتی در گیم‌نیوز دنبال کنید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

5 × 5 =