Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

چرا شایعه‌ی اسم فیلم اونجرز ۴ نمی‌تواند درست بوده باشد

0

طرفداران مارول در این مدت به همه‌جا سرک کشیده‌اند تا بتوانند اطلاعات بیشتری درباره‌ی فیلم اونجرز 4 یعنی دنباله‌ی فیلم Avengers: Infinity War به دست بیاورند. برخی معتقد هستند که این طرفداران، اسم فیلم اونجرز 4 را کشف کرده‌اند.

با این که برخی ممکن است فکر کنند که سینماتوگرافر این فیلم، ترنت اوپالوک، به طور سهوی نام واقعی این فیلم را در وبسایت خودش منتشر کرده باشد، اما این عنوان لورفته‌ی فرضی با آن چه که کارگردانان این فیلم، جو و آنتونی روسو، گفته بوده‌اند مغایرت دارد.

چندی پیش اوپالوک رزومه‌ی خود را به‌روزرسانی کرد و در آن گفت که مشغول کار روی فیلمی به نام Avengers: End Game است. بسیاری از وب‌سایت‌ها نظریات خود را پیرامون این موضوع شکل داده‌اند و گفته‌اند که این احتمالا عنوان فیلم بعدی خواهد بود. این نظریات با توجه به آخرین گفته‌های دکتر استرنج، پیش از نابود شدن توسط بشکن تانوس شکل گرفته‌اند.

با این وجود در ماه می، جو روسو به شکل واصحی اعلام کرده بود که نام فیلم بعدی، بر اساس یکی از دیالوگ‌های موجود در فیلم Avengers: Infinity War انتخاب نخواهد شد. این صحبت او نظریه‌ای را که پیرامون End Game نام داشتن فیلم بعدی اونجرز شکل گرفته است نقض می‌کند. در غیر این صورت با توجه به وزن دیالوگ مورد نظر، این اسم می‌توانست انتخاب مورد نظر برای فیلم بوده باشد.

البته باید به این نکته‌ هم توجه داشت که ممکن است روسو دروغ گفته باشد و با این کار حواس طرفداران را روی آخرین فیلم ارائه‌شده از دنیای سینمایی مارول نگه دارد و اجازه ندهد که به آینده فکر کنند.

همچنین زمانی که اوپالوک رزومه‌ی خود را اصلاح کرد و نام فیلم را به Avengers 4 تغییر داد، اعتبار بیشتری  به نظریه‌ی مربوط به فیلم چهارم  اوونجرز داده شد. این کار باعث شد که برخی گمان کنند که دیزنی در این تصمیم دخالت داشته است.

فیلم‌های مارول همیشه با توجه زیادی از سوی طرفداران مواجه بوده‌اند، اما مباحث و فرضیه‌هایی که پیرامون عنوان فیلم چهارم اونجرز وجود دارد، منحصربه‌‌فرد بوده است. بخشی از این موضوع به خاطر تاریخچه‌ی این فرنچایز ببودده است؛ چرا که کوین فیج در ابتدا از این فیلم‌ها تحت عنوان قسمت‌های اول و دوم Infinity War یاد کرده بود. مارول پس از آن این اسم را تنها برای این فیلم انتخاب کرد و به همین خاطر برای بسیاری سوال ایجاد شد که نام فیلم دوم چه خواهد بود.

 

فیلم اونجرز 4 قرار است تا در تاریخ سوم می 2019 اکران شود. تا آن زمان مطمئنا اطلاعات بیشتری درمورد این فیلم در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

 

 

منبع comicbook
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.