Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اطلاعات بیشتری از اکسپنشن Battle for Azeroth دنیای وارکرفت منتشر شد

0

تنها چیزی در حدود یک ماه و نیم تا انتشار جدیدترین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی World of Warcraft به نام Battle for Azeroth زمان باقی است. تاکنون گیم‌پلی و نسخه‌های کلکسیونر این بازی را دیده‌ بودیم، اما اکنون جزئیات بیشتری از بخش PvP این بازی منتشر شده است.

اولین بار در نوامبر سال گذشته بود که تبلیغات Battle for Azeroth را دیدیم. دنیا در نبری میان آلینس و هورد گیر افتاده است. همچنین می‌دانیم که در این اکسپنشن چندین قاره‌ی جدید به بازی افزوده می‌شود و سقف لول‌های بازی نیز به 120 افزایش پیدا خواهد کرد. با این وجود این موارد تنها قسمت‌های جدید این بازی نیستند. تلنت‌های PvP کلاس‌ها با تغییراتی مواجه خواهد شد.

این بار ممکن است تلنت‌های PvP با آن‌چه که در خاطرتان است متفاوت باشد. در Legion تلنت‌ها از طریق بازی کردن PvP و کسب افتخار به دست آورده می‌شدند، اما این مسئله باعث می‌شد که تازه‌واردان نتوانند با دیگر بازیکنان رقابت کنند. در Battle for Azeroth تلنت‌ها با بالا رفتن لول شما برایتان آزاد خواهند شد. به‌جای ردیف‌های تلنت، از این به بعد شما گروه‌هایی را در اختیار خواهید داشت که می‌توانید از بین‌ آن‌ها انتخاب کنید. همچنین با رسیدن به لول 110 مامی تلنت‌ها برای شما آزاد خواهند شد و می‌توانید از میان آن‌ها انتخاب کنید.

دیگر مسئله‌ی مرتبط با تلنت‌ها، راه جدید PvP یعنی حالت War Mode است. دیگر خبری از محدودیت‌های سرور‌ها نیست و هر بازیکنی می‌تواند در ریلم مورد نظر خود بازی کند و هرزمان که بخواهد وارد حالت جنگ شده یا از آن خارج شود. در پستی که در بلاگ این بازی منتشر شده بود این‌طور گفته شده است:

با حالت جنگ ما قصد داریم تا این مشکل را حل کنیم که برخی از بازیکنان احساس می‌کرده‌اند مجبور هستند به واسطه‌ی انتخابی که در زمینه‌ی ریلم انجام داده‌اند، تنها به یک سبک بازی وفادار باشند. این بازیکنان ممکن است ریلم PvE را صرفا به این دلیل که دوستانشان در آن حضور داشته‌اند انتخاب کرده باشند اما درواقع به نبرد با دیگر بازیکنان در دنیای بازعلاقه داشته باشند. یا این که از طرف دیگر ممکن است یک ریلم PvP را انتخاب کرده باشند اما بعد‌ها به این نتیجه رسیده باشند که چندان برای آن‌ها مناسب نیست. حالت جنگ راهی را برای هر دو حالت گیم‌پلی فراهم می‌کند تا تمامی بازیکنان بتوانند با یک‌دیگر به انجام بازی بپردازند. فکر کردیم که شاید این راه درستی باشد که به بازیکنان اجازه‌ی انتخاب بدهیم.

وارد شدن به حالت جنگ، چندین مزیت برای شما وجود خواهد داشت که می‌توان از میان آن‌ها به تجربه‌ی اضافی هنگان لول‌آپ کردن اشاره کرد. در صورتی که به حداکثر لول (120) هم رسید باشید، بودن در حالت جنگ به شما طلا و منابع تعلق خواهد گرفت. برای وارد شدن به این حالت، می‌بایست در سطح 20 قرار داشته باشید و به استورم‌ویند و یا اورگریمار مراجعه کنید.

حالت جنگ قابلیت دیگری نیز دارد. از آن‌جایی که این حالت، PvP است، شما می‌توانید به کشتن دیگر بازیکنان شهرت پیدا کنید. اگر بتوانید به اندازه‌ی کافی دشمنان را از پای دربیاورید، لقب «اساسین» به شما تعلق می‌گیرد و 15 درصد به قدرت و جان شما افزوده خوهد شد. اما این لقب خطراتی را نیز برای شما به همراه خواهد داشت. بازیکنانی که لقب اساسین را دریافت کرده باشند راحت‌تر توسط دیگر بازیکنان در نقشه شناسایی می‌شوند و آن‌ها می‌توانند برای دریافت جایزه، سعی کنند که اساسین‌ها را بکشند.

 

Battle for Azeroth قرار است تا در تاریخ 14 آگوست برای رایانه‌های شخصی منتشر شود. اگر این بازی را حالا پیش‌خرید کنید، می‌توانید یک شخصیت را به رایگان تا سطح 110 بالا ببرید.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.