Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

الی در بازی The Last of Us Part II دارای یک همراه خواهد بود

0

کارگردان بازی The Last of Us Part II تأیید کرده که همچون نسخه اول، در این بازی نیز شخصیت اصلی دارای یک همراه خواهد بود. با گیم‌نیوز در ادامه خبر همراه باشید.

در بیشتر قسمت‌های نسخه اول مجموعه The Last of Us، بازیکنان کنترل شخصیت جوئل را در دست داشتند و تنها در شرایط خاص و محدودی از داستان امکان کنترل الی نیز  به بازیکن داده می‌شد. پیش‌تر مشخص شده بود که الی تنها کاراکتر قابل بازی در قسمت دوم خواهد بود، اما این بدین معنا نیست که وی کسی را همراه خود ندارد.

نیل دراکمن، نویسنده و یکی از کارگردانان بازی در مصاحبه با Buzzfeed تأیید کرده که الی در بازی The Last of Us Part II تنها نخواهد بود و یک NPC وی را همراهی می‌کند؛ با این حال ناتی داگ هنوز مایل نیست هیچ حرفی در رابطه با هویت این کاراکتر با رسانه‌ها بزند:

خب، الی پیشتر یک NPC بود، اما در این داستان او شخصیت اصلی است و بازیکنان کنترل او را در دست دارند. با در نظر گرفتن بازی قبلی که ساختیم، آسان است که بگوییم یک NPC در داستان در کنارتان خواهد بود اما ما وی را [در این دمو] نشان نخواهیم داد.

وی ادامه داد:

و رویکرد کلی ما این است که دوباره بگوییم: «چگونه با آن‌ها مثل مردم رفتار خواهیم کرد؟ چطور کاری کنیم که به اندازه آن مردم صادقانه رفتار کنند؟ چگونه به آن‌ها مشخصه‌های جالب بدهیم تا بتوانند دنیا را هدایت کنند، اعمال معنادار صورت دهند و همانطور که مردم می‌توانند، شما را غافلگیر کنند؟

هنوز هم می‌توان احتمال داد که جوئل در بخشی از داستان به‌عنوان همراه الی در این قسمت هم حاضر باشد. با این وجود ناتی داگ تاکنون هرگز در رابطه با حضور وی در این بازی سخنی به میان نیاورده، اگر چه اشاره‌ای در تریلر E3 2018 این بازی به زنده بودن وی شد.

بازی The Last of Us Part II در تاریخ نامشخصی برای کنسول پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.